×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
21. oktobris, 2013
Drukāt

Antiglobālistu protests pret eiro ieviešanu pulcē aptuveni 10 cilvēkus (2)

Protestē pret eiro ieviešanu

Foto - Timurs Subhankulovs

Šodien iepretim Satversmes tiesai pulcējās desmit organizācijas “Antiglobālisti” pārstāvji, lai protestētu pret eiro ieviešanu.

Protestētāji nav mierā ar to, ka Satversmes tiesa ignorē lūgumu ievērot konstitūciju un laicīgi nav rīkojusies, lai apturētu eiro ieviešanu. Mītiņa organizētāji uzskata, ka jautājums par eiro ieviešanu vai neieviešanu jāizlemj iedzīvotājiem, proti, tas nododams tautas nobalsošanai.

“Mēs cīnāmies par neatkarīgu valsti. Ja mēs pazaudēsim latu, ienāks sveša nauda – līdzīgi kā agrāk ienāca rubļi, kronas. Mēs savu valsti varam pazaudēt,” pauda protestētāji.

Organizācijas “Antiglobālisti” pārstāvji vēlas noskaidrot, kāpēc Satversmes tiesa nav sniegusi savu spriedumu par Centrālās vēlēšanu komisijas atteikumu rīkot referendumu.

Mītiņa rīkotāji izteica apgalvojumu, ka gan Satversmes tiesa, gan Augstākās tiesas Senāts apzināti “novilcina šo lietu, kamēr eiro būs ieviests”.

“Ja tiesas nespriež taisnīgu tiesu, tās ir atlaižamas,” uzskata piketētāji.

Latvijā pāreja uz eiro notiks nākamā gada 1.janvārī.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kad suns rej ,tad vismaz tu zini ,ka viņš sargā savu māju…,Atliek cerēt ,ka ikviens no mums ,pirms rakstīt komentārus ,vismaz mirkli padomās – bet ko es varu darīt Latvijas un Latviešu tautas labā. Arī visīsākais komentārs liecina par mūsu attieksmi .

  2. “Ļoti liels ” atbalsts! Ha, ha, ha!

Draugiem Facebook Twitter Google+