×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
21. oktobris, 2017
Drukāt

Teju puse strādājošo atvaļinājuma laikā veic darba uzdevumus

Foto: EPA/Scanpix/LETAFoto: EPA/Scanpix/LETA

Analītiķi aplēsuši, ka uzbrukumā skarti vairāk nekā 200 000 lietotāju 150 valstīs.

Gandrīz katrs otrais jeb 49% strādājošo sava atvaļinājuma laikā veic vismaz kādu ar darbu saistītu uzdevumu, secināts interneta personāla atlases uzņēmuma “CV-Online Latvia” veiktajā aptaujā.

Gandrīz ceturtā daļa jeb 24% aptaujāto norādījuši, ka atvaļinājumā viņiem nākas atbildēt uz telefona zvaniem ar darbu saistītos jautājumos, 13% – strādāt ar datoru, 8% – vienu līdz divas reizes atgriezties darbavietā.

Pēc aptaujas datiem, visbiežāk sava atvaļinājuma laikā ar darbu saistītus uzdevumus turpina veikt 76% augstākā līmeņa vadītāji un 72% vidējā līmeņa vadītāji. Salīdzinoši retāk to dara, piemēram, zemākā līmeņa vadītāji – 60%, speciālisti – 44%, asistenti – 50%, bet starp strādniekiem 25% norādīja, ka atvaļinājuma laikā ir bijuši ar darbu saistīti uzdevumi.

Savukārt, analizējot pēc darbības nozares, dati uzrāda, ka 70% mārketingā strādājošie nereti savu atvaļinājuma laiku velta arī darba lietām, kas ir augstākais rādītājs starp nozarēm.

Galvenokārt darba ņēmēji dodas divu nedēļu atvaļinājumā, ko norādīja 38% respondentu, 21% – atvaļinājumam velta vienu nedēļu, bet 13% ir bijusi iespēja atpūsties ilgāk nekā četras nedēļas. Savukārt 7% atklāja, ka viņu atvaļinājums ir īsāks par nedēļu. Aptauja arī atklāj, ka 8% atvaļinājumā pavada trīs nedēļas, bet 13% darba ņēmēju – četras nedēļas.

Interneta personāla atlases uzņēmuma “CV-Online Latvia” veiktā aptauja norisinājās no šī gada 15.septembra līdz 2.oktobrim interneta vidē. Kopumā aptaujā piedalījās 2797 respondentu, no kuriem 32% atzina, ka atvaļinājumā šogad vēl neesot bijuši.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+