Ar Biedriņu iet grūti 0

NBA čempionātā Goldensteitas “Warriors” izbraukumā ar 114:102 pārspēja Toronto “Raptors”, Andris Biedriņš 12 minūtēs pa grozu nemeta un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69
Krievijas drošības iestādēm “mati stāvus”. No kara atgriežas atbrīvotie cietumnieki – tos nevar savaldīt

Kareivji no Kanādas aizveda pietiekami pārliecinošu uzvaru, kurā latviešu centra spēlētāja Andra Biedriņa loma bija līdzīga kā lielākajā daļā šīs sezonas spēļu. Sev atvēlētajās minūtēs Biedriņš domāja tikai par aizsardzību un, visticamāk, daļēji izpildīja trenera ieceres un deva atpūtu komandas līderiem. Tomēr šoreiz acīs krīt statistikas aile ar katra spēlētāja plusiem un mīnusiem. Proti, tās 12 minūtes un 33 sekundes, kad laukumā bija Biedriņš, “Warriors” pamanījās zaudēt ar 17 punktu starpību. Pārliecinoši sliktākais rādītājs komandā, neraugoties uz komandas tikpat pārliecinošo uzvaru. Interesanti, ka janvārī aizvadītajās vienpadsmit spēlēs Biedriņš laukumā bijis 96 minūtes, kuru laikā pa grozu metis tikai vienu reizi. To pašu – neveiksmīgi…

“Warriors” sastāvā pirmo reizi kopš 7. novembra pēc kārtējā potītes savainojuma atgriezās komandas pamatcentrs Endrjū Boguts, kuram tā bija tikai piektā spēle šosezon. Tomēr potīšu likstas “Warriors” komandā turpinās – otrajā puslaikā šāda savainojuma dēļ laukumu atstāja viens no komandas līderiem Stefens Karijs. Tiesa, savainojums gan neizskatījās ļoti nopietns.

“Warriors” ar 27 uzvarām 44 spēlēs Rietumu konferencē ir piektajā vietā.

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS

NBA. “Warriors” – “Raptors” 114:112 viesos, Andris Biedriņš 13 min., bez punktiem, bez metieniem, 3AB.

ADRIJAS LĪGA. “Partizan” – “Radnički” 76:78 viesos, Dāvis Bertāns 25 min., 11 (3p. 8/3)+4AB.

LIETUVA. “Lietuvos Rytas” – “Palanga” 87:52 viesos, Jānis Blūms 19 min., 11 (3p. 6/3)+3AB. “Lietkabelis” – “Žalgiris” 61:113, Kaspars Vecvagars 20 min., 4 (no spēles 6/1)+1AB.