Horoskopi un mistika
Horoskopi

Labi strādās inuīcija! Astroloģiskā prognoze nedēļai 3.06.2017. – 9.07.2017. 1

Foto – Edijs Pālens/LETA

Auns

Pirmdiena raksturīga ar dziļām, intensīvām jūtām, neapmierinātību ar sevi. Centies emocijas labāk neafišēt un izvairies no drūmām domām. Otrdien enerģija jānovirza attiecību nostiprināšanai ģimenē, labi strādās intuīcija. Visharmoniskākā diena – piektdiena. Ļaujies flirtam un nenopietnai romantikai. Veiksmīgi vari reklamēt savu produkciju.

Vērsis

Pirmdien, otrdien var būt sarežģīti pieņemt lēmumus, grūtāk būs gūt citu cilvēku atbalstu. Vairies no pārspīlējumiem, no trūkumu meklēšanas citos cilvēkos. Trešdien iespējams iekšējs aizkaitinājums. Ceturtdien, piektdien parunājies ar tuviniekiem par sev svarīgām tēmām. Sestdiena, svētdiena piemērotas mājsaimniecībai un sevis sakopšanai.

Dvīņi

Pirmdien, otrdien saasināsies intuīcija. Var rasties idejas, kā nopelnīt naudu un iegūt to, par ko sapņoji. Sākot ar nedēļas otro pusi, kļūsi apkārtējiem pievilcīgāks un viņi tieksies pēc tavas sabiedrības. Sestdiena, svētdiena gaidāmas visais smagnējas, attiecībās, iespējams, atsalums, visaugstāk tiks vērtēta kārtība un pienākumu pildīšana.

Vēzis

Joprojām būsi uzmanības centrā, daudz kas būs atkarīgs no tevis paša. Velti laiku un uzmanību arī sev pašam. Jebkāds spiediens no citu cilvēku puses būs nepieņemams. Trešdien iespējamas neuzmanības kļūdas, neveiksmes darbā ar tehniku un elektrību. Harmoniskākā diena – otrdiena. Nedēļas nogalē iespējams iekšējs apjukums.

Lauva

Daudzas Lauvas var sajusties diezgan vientuļas. Ņem vērā, ka šonedēļ apkārtējie cilvēki būs pārņemti ar savām ģimenēm un dzimtas tradīcijām. Pirmdien ļaujies klusai apcerei. Otrdienu vari veltīt nopietniem pētījumiem, bet ceturtdien un piektdien labāk nepaliec viens – pievienojies kādam sabiedriskam pasākumam vai sporta aktivitātei.

Jaunava

Pirmdienu pavadi mierīgi. Harmoniskākā un produktīvākā diena – otrdiena. Labi strādās intuīcija, vari realizēt savas vēlmes. Trešdien būsi izklaidīga, centies neiesaistīties strīdos. Piektdien domas un idejas paudīsi brīvi un dabiski. Sestdiena, svētdiena piemērotas praktiskām aktivitātēm. Sakop matus, nagus, ādu.

Svari

Šonedēļ aktuāla būs sociālā realizācija un savu vērtību integrēšana sabiedriskajās aktivitātēs. Nedēļas vidū iespējama nesaprašanās komunikācijā. Jaunas pazīšanās, visticamāk, būs virspusējas un īslaicīgas. Harmoniskākā un dzīvespriecīgākā diena būs piektdiena – piemērota visu veidu komunikācijai, juridisku lietu noformēšanai.

Skorpions

Otrdien iespējams uzsākt kaut ko jaunu. Trešdiena gaidāma visai nervoza, uzmanīgi vadi auto. Nedēļas otrajā pusē iespējams sashēmot jaunus naudas piesaistīšanas veidus. Palielināsies tavs seksuālais magnētisms. Centies lietas uztvert daudz rotaļīgāk un vieglāk, tad tev smaidīs veiksme. Svētdien vairies no manipulatīvām darbībām.

Strēlnieks

Nedēļas sākumā piemērots laiks savu prioritāšu sakārtošanai un sev svarīgu lietu izvērtēšanai. Sākot ar nedēļas otro pusi, Strēlniekiem sāks vairāk veikties attiecībās. Joprojām ieteicama apdomība finanšu lietās. Azartspēles nav ieteicamas. Veiksmīgākā diena – piektdiena. Svētdienas pilnmēness var atnest emocionālu krīzi, neļaujies drūmam noskaņojumam.

Mežāzis

Otrdiena piemērota tavai transformācijai un pārmaiņu realizēšanai. Trešdien necietīsi nekādus personības ierobežojumus un agresīvi reaģēsi uz savas brīvības apdraudējumu. Nedēļas nogalē būs iekšēja sajūta par kāda cikla nobeigumu tavā dzīvē un jauna cikla sākumu. Velti laiku sev un savām vajadzībām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmdienu velti pašanalīzei, pārdomām par savu vietu sabiedrībā. Trešdien nesvarīgas lietas viegli novērsīs tavu uzmanību un var būt grūtības koncentrēties – viegli pārslogot nervu sistēmu. Neskaties daudz televizoru, nedarbojies ar datoru. Komunikācijai un sabiedriskajām aktivitātēm piemērota piektdiena. Nedēļas nogalē cilvēkus vairāk interesēs materiālās lietas, ne garīgā pasaule.

Zivis

Gaidāma visai aktīva un darbīga nedēļa. Būs iekšēja vajadzība realizēt savas radošās ieceres. Pārsvarā būsi mierā un harmonijā ar sevi, lai gan ne visi cilvēki apkārt jutīsies labi. Labākās nedēļas dienas – otrdiena un piektdiena. Lielāka spriedze gaidāma trešdien un svētdien. Labāk negadies ceļā kādam aizkaitinātam vai depresīvam cilvēkam. Dari un radi savas lietas.

LA.lv