Horoskopi un mistika
Horoskopi

Astroloģiskā prognoze nedēļai 01.01.2017 – 07.01.2017 16

Foto – LETA

Auns. Pirmdien koncentrējies uz mājas un ģimenes lietām. Otrdien svarīgu lēmumu pieņemšanā ieklausies intuīcijā un sirdsbalsī. Trešdiena – laba diena radošajās profesijās nodarbinātajiem Auniem. Ļaujies vieglumam un rotaļīgumam! Piektdiena paies jau praktiskākās noskaņās, nekļūsti pārlieku kritisks. Svētdienas rītā baudi nesteidzīgas sarunas ar mīļoto.

Vērsis. Vēršiem gaidāma ļoti laba un romantiska nedēļa. Iespējams gūt skaidrību par lietām, kas kādu laiku jau nodarbinājušas prātu, iespējams kādu sapņu piepildījums. Jutīsies mīlēts un harmonijā ar sevi. Labs laiks ceļojumiem uz ārzemēm. Tavs viedoklis un uzskati tiks ņemti vērā. No konfliktiem jāizvairās ceturtdienas vakarā un piektdienas pirmajā pusē.

Dvīņi. Otrdien būs iespēja rast atrisinājumu finanšu problēmām. Radīsies pēkšņas atskārsmes par to, ko tu patiesībā vēlies un kuriem nākotnes plāniem īsti ir vēlams sekot. Piektdien atsakies no nevajadzīgā, uzņemies tos darbus un pienākumus, kas ved tavu mērķu sasniegšanas virzienā. Svētdiena piemērota dažādām atveseļojošām procedūrām.

Vēzis. Ļoti intuitīva, atklāsmēm bagāta nedēļa, jo īpaši karjeras jautājumos. Otrdien pievērs uzmanību savam sestajam prātam, tas tev pateiks priekšā, ko dzīvē vēlies sasniegt un kā tas būtu darāms. Vēlams veltīt arī daudz uzmanības un laika otrajai pusītei un savu attiecību kopšanai. Svētdienu pavadi kopā ar ģimeni, iesaisti savās aktivitātēs arī bērnus.

Lauva. Daudzas Lauvas tiks iesaistītas kopīgos projektos. Būs daudz darāmā, taču darbos veiksies labi. Otrdien un trešdien veselības uzlabošanai labi palīdzēs netradicionālās ārstēšanas metodes, ūdens procedūras, aromterapija. Nedēļas vidū vēlams baudīt mūziku un mākslu. Nedēļas nogalē veiksmīgi vari labiekārtot savu mājokli.

Jaunava. Veiksmīga nedēļa mīlestībai, mīlestībā būs svarīga atbildība un solījumu turēšana. Veiksmīgi vari uzlabot savas attiecības ar bērniem, kā arī iemācīt viņiem kādu jaunu darbiņu. Piektdien būsi emocionāla un viegli ievainojama – nerisini konfliktus. Nedēļas nogale veiksmīga mācībām un aktīvai komunikācijas, informācijas apmaiņai.

Svari. Finanšu veiksme. Labas peļņas iespējas, bet jārēķinās, ka rezultāti būs proporcionāli ieguldītajām pūlēm. Enerģiju sniegs sportiskas aktivitātes. Trešdiena un ceturtdienas pirmā puse piemērota romantikai, mākslas baudīšanai un dažādām radošām aktivitātēm. Sestdiena piemērota mierīgai atpūtai un pārdomām par padarīto.

Skorpions. Gads iesāksies harmoniski. Darbi veiksies arvien raitāk. Lai veiksmīgi realizētos, no tevis tiks prasīta aktivitāte, prasmes un gudrība. Visu laiku jābūt informētam par apkārt notiekošo, lai nepalaistu garām jaunas iespējas, un jābūt gatavam komunicēt. Var būt daudz papīra darbu un nepieciešamība daudz pārvietoties.

Strēlnieks. Šonedēļ būsi ļoti zinātkārs un informēts par visu notiekošo. Veiksmīgi sakārtosies finansiālie jautājumi. Iespējams saņemt palīdzību no ģimenes. Svarīga būs materiālā stabilitāte un drošība. Mīlas jomā gaida patīkamas pārmaiņas. Gribēsies atpūsties un baudīt dzīvi. Veiksmīgākā diena – trešdiena un ceturtdienas pirmā puse.

Mežāzis. Nedēļas sākumā būs iespējams atrisināt konfliktus, salīgt mieru – vēlams piedot visus nodarījumus. Nedēļas vidū būsi mīlošs un romantiski noskaņots, tikai jūtu uzplūdā nesasoli lietas, kuras pēc tam nespēsi izpildīt. Ceturtdien un piektdien – attiecības gan nerisini. Veiksmīgākā diena – sestdiena. Svētdiena laba diena skaistumkopšanai.

Ūdensvīrs. Pārdomām pilna nedēļa. Kalsi stratēģiskos plānus turpmākajai rīcībai, bet pagaidām vēl aktīvi nerīkojies. Trešdiena un ceturtdiena veiksmīgas dienas meditācijām. Piektdien satīri mājokli un atbrīvojies no visa liekā. Nedēļas sākumā jāievēro piesardzība, braucot ar auto, jārēķinās, ka iespējami traucējumi elektroiekārtu darbībā, datortehnika var niķoties.

Zivis. Gads iesāksies labi un harmoniski, arī otrdienas pilnmēness paies drīzāk mīlestības pilnās noskaņās. Esi atvērta notiekošajam. Laba un radoša nedēļa. Nedēļas vidū spēcīgi darbosies intuīcija, būsi iedvesmas pilna. Izmanto šo laiku, lai radītu kādu mākslas šedevru, saceri dziesmu vai pasaku. Veiksmīga nedēļa, lai satiktos ar draugiem. Veiksmīga nedēļa ārzemju ceļojumiem.

LA.lv