×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
1. februāris, 2015
Drukāt

ASV atsauc divus miljonus automašīnu drošības spilvenu defekta dēļ

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

ASV transporta drošības institūcijas otro reizi ir atsaukušas vairāk nekā divus miljonus autobūves kompāniju “Toyota”, “Chrysler” un “Honda” automašīnu drošības spilvenu defekta dēļ.

ASV Nacionālā autoceļu satiksmes drošības administrācija (NHTSA) paziņoja, ka automašīnu atsaukšana sekoja pēc tam, kad apmēram 40 automašīnās, kas bija salabotas pēc iepriekšējās atsaukšanas, negaidīti nostrādāja drošības spilveni.

“Diemžēl tā ir ļoti sarežģīta problēma klientiem, kuriem ir jāatgriežas pie sava tirgotāja vairāk nekā vienu reizi,” paziņoja NHTSA administrators Marks Rosekainds.

“Tas ir neatliekams drošības jautājums un visiem klientiem, kuru transportlīdzekļi tika atsaukti iepriekš, ir jāveic šie uzlabojumi,” viņš piebilda.

Ir paredzēts atsaukt “Acura MDX”, “Dodge Viper”, “Jeep Grand Cherokee”, “Jeep Liberty”, “Honda Odyssey”, “Pontiac Vibe”, “Toyota Corolla”, Toyota Matrix” un “Toyota Avalon” markas automašīnas.

Kopumā ir atsaukti apmēram 20 miljoni automašīnu, kurās ir izmantoti Japānas kompānijas “Takata” drošības spilveni. “Takata” drošības spilvenu defektu dēļ ir gājuši bojā pieci cilvēki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+