Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
27. februāris, 2013
Drukāt

Atklāj ļaunuma “avotu”


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vācijas neirologi apgalvo, ka atraduši “teritoriju” smadzenēs, kura atbildīga par ļaunu nodomu rašanos slepkavās, izvarotājos un noziedzniekos, raksta avīze “The Daily Mail”.

 

Sarunā ar britu laikrakstu Brēmenes zinātnieks Gerhards Rots skaidrojis, ka “ļaunuma plankums” atrodas smadzeņu centrālajā daļā, un rentgena uzņēmumos tas parādās kā “tumša matērija”. Pie šāda atklājuma viņš nonācis, vairākus gadus pētot noziedznieku uzvedību. “Šiem cilvēkiem rādījām īsfilmas un mērījām viņu smadzeņu viļņus. Tiklīdz ekrānos parādījās brutālas un vardarbīgas ainas, viņi neizrādīja ne mazākās emocijas. Smadzeņu daļā, kas parasti rada skumjas un līdzjūtību, nenotika nekāda aktivitāte,” stāstīja vācu neirologs, piebilstot, ka šādi tumšie plankumi konstatēti visiem noziedzniekiem, kuriem ir nosliece uz vardarbību.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+