Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
10. aprīlis, 2014
Drukāt

Atklās pieminekli “Afganistānas karā kritušajiem Latvijas dēliem”

Pieminekļa digitālā vizualizācija.Pieminekļa digitālā vizualizācija.

Pieminot 25. gadadienu kopš Padomju karaspēka izvešanas no Afganistānas, 12. aprīlī Rīgā tiks atklāts piemineklis “Afganistānas karā kritušajiem Latvijas dēliem”, portālam LA.lv pastāstīja Afganistānā kritušo piemiņas fonda valdes loceklis Jevgēnijs Oboļēvičs.

Afganistānas militārajā konfliktā (1979-1989) no Latvijas kopumā tika iesaistīti 3640 karavīri, ievainoti tika 177, bojā gāja 63, bet viens vēl joprojām ir pazudis bez vēsts, tomēr līdz šim Latvijas teritorijā nebija iemūžināta visu Afganistānas karā kritušo Latvijas karavīru piemiņa.

Ar šādu mērķi 2013. gadā Afganistānā kritušo piemiņas fonds sāka ziedojumu vākšanu Afganistānas karā kritušo Latvijas karavīru piemineklim. Patlaban piemineklis pabeigts, un 12. aprīlī Klusajā dārzā, Latgales priekšpilsētā notiks tā svinīgā atklāšana.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (20)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+