Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
10. aprīlis, 2014
Drukāt

Atklās pieminekli “Afganistānas karā kritušajiem Latvijas dēliem”

Pieminekļa digitālā vizualizācija.Pieminekļa digitālā vizualizācija.

Pieminot 25. gadadienu kopš Padomju karaspēka izvešanas no Afganistānas, 12. aprīlī Rīgā tiks atklāts piemineklis “Afganistānas karā kritušajiem Latvijas dēliem”, portālam LA.lv pastāstīja Afganistānā kritušo piemiņas fonda valdes loceklis Jevgēnijs Oboļēvičs.

Afganistānas militārajā konfliktā (1979-1989) no Latvijas kopumā tika iesaistīti 3640 karavīri, ievainoti tika 177, bojā gāja 63, bet viens vēl joprojām ir pazudis bez vēsts, tomēr līdz šim Latvijas teritorijā nebija iemūžināta visu Afganistānas karā kritušo Latvijas karavīru piemiņa.

Ar šādu mērķi 2013. gadā Afganistānā kritušo piemiņas fonds sāka ziedojumu vākšanu Afganistānas karā kritušo Latvijas karavīru piemineklim. Patlaban piemineklis pabeigts, un 12. aprīlī Klusajā dārzā, Latgales priekšpilsētā notiks tā svinīgā atklāšana.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+