×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
6. decembris, 2016
Drukāt

Atrastas fotogrāfijas ar Hitleru kā liecinieku Evas Braunas māsas kāzās

Foto: Marlow/BNPSFoto: Marlow/BNPS

Tīklos nonākusi agrāk nezināma fotogrāfija ar nacistu vadoni Ādolfu Hitleru Hermaņa Fegeleina un viņa līgavas Grēteles Braunas kāzās, raksta “The Daily Mail“.

Fotogrāfija uzņemta trīs dienas pirms sabiedroto izsēšanās Normandijā. Trīs dienas ilgās svinības notika Mirabellas pilī Zalcburgā, tās rīkoja līgavas vecākā māsa, Hitlera civilsieva Eva Brauna. Fīrers kāzās bija viens no lieciniekiem kopā ar savu personīgo sekretāru Martinu Bormanu un SS reihsfīreru Heinrihu Himleru.

Laikraksts norāda, ka tad, kad kāzas bija beigušās un Hitlers, svinību nogurdināts, cieši gulēja, viņa padotie baidījās fīreru modināt un informēt par sabiedroto desantu Normandijā.

Jāpiezīmē, ka 11 mēnešus vēlāk, kad sakāve bija neizbēgama, tieši nokavētās atbildes reakcijas dēļ uz sabiedroto izsēšanos Hitlers lika nošaut Hermani Fegeleinu aizdomās par nodevību, kaut arī Eva Brauna lūdzās viņu apžēlot, tā kā Grētele bija grūtniecības pēdējās nedēļās.

Grēteles meitiņa, kurai viņa, pieminot māsu, deva vārdu Eva, piedzima piecas dienas pēc Hitlera un Evas Braunas kopīgās pašnāvības. Grētele 1954. gadā apprecējās ar tekstilpreču tirgotāju un līdz savai nāvei 1987. gadā dzīvoja Bavārijā, bet viņas meita 1971. gadā izdarīja pašnāvību, nespējot pārdzīvot drauga nāvi satiksmes negadījumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+