Sports
Basketbols

Bagatskis: brīžiem staigā gar soliņu un kā papagailis atkārto – basketbols ir 40 minūšu spēle 3

AFP/LETA

Latvijas basketbola izlase skaisto iespaidu par pirmajām trīs ceturtdaļām pabojāja ar 13:34 zaudēto pēdējo ceturtdaļu, kas uzvaru pār Lielbritāniju padarīja par mazāk pārliecinošu 97:92. Līdzjutēju nometnē domas dalās – no “vainīgs Bagatskis” līdz “tāds ir mūsu otrais sastāvs”. Taisnība droši vien ir kaut kur pa vidu, bet galvenais treneris sola kopā ar komandu izdarīt secinājumus. Jau līdz rītdienai, kad pretī stāsies Krievija.

“Galvenais ir gala rezultāts. Tas, ka tas nesanāca tik vienkārši, ir cits jautājums. Labi spēlējām, jo bija labs uzbrukums, nevis aizsardzība. Bija laba bumbas kustība, bet esam komanda, mēs nevaram nospēlēt visu spēli ar pieciem spēlētājiem. Uz maiņu nākušie nespēlēja slikti, bija brīvi metieni, bet tobrīd aizmetām garām. Ja trāpītu, iznākums būtu pārliecinošāks,”uz “LA” jautājumu, ko pēdējā ceturtdaļā varēja darīt savādāk, atbildēja Ainārs Bagatskis.

“Nenoliegšu, kaut kādā brīdī atlaidām. Brīžiem staigā gar soliņu un kā papagailis atkārto – basketbols ir nevis 25-30, bet 40 minūšu spēle. Ar atslēgas vārdiem – 40 minūšu. Mēs izdarīsim secinājumus. Nākamie pretinieki būs nopietnāki, par tādām vaļībām uzreiz sodīs. Kopumā varam spēlēt labāk, bet ir jāspēlē stabilāk, īpaši aizsardzībā. Jāmāk savākties brīžos, kad neiet spēle,” uzskata Bagatskis.

Rīt Latvijas izlasei būs spēle pret Krieviju. Komandu, kurā ir četri Bagatska audzēkņi no Ņižņijnovgorodas darba laikiem un kopumā – ļoti pazīstama komanda.
[yesnopoll background=”#ff9c51”]

Saistītie raksti
LA.lv