×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
2. janvāris, 2017
Drukāt

Bijušais cietumnieks Ogrē emocionāli apdraud nepilngadīgu meiteni (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Ilustratīvs attēls

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) vērsusies pie Valsts policijas (VP) un Ogres policijas iecirkņa ar aicinājumu risināt gadījumu, kad kāds vīrietis emocionāli apdraud kaimiņienes nepilngadīgo meitu.

Kā pastāstīja inspekcijas vadītāja Ilona Kronberga, pirms Jaunā gada VBTAI ir nosūtījusi vēstuli VP priekšniekam Intam Ķuzim un Ogres policijas iecirkņa vadībai ar aicinājumu pievērst pastiprinātu uzmanību gadījumam, kad kāds vīrietis emocionāli apdraud savas kaimiņienes meitu.

Kronberga nevēlējas atklāt kādas ir vīrieša darbības, tomēr, kā pagājušajā nedēļā rakstīja portāls “lsm.lv”, vīrietis, piemēram, “vasarā staigā sieviešu veļā, naktskreklā”, kā rezultātā bērns redzējis arī vīrieša ģenitālijas.

VBTAI norādīja, ka par bērna psiholoģisko stāvokli atzinumu sniedzis arī krīzes centrs “Laipas”, kurš secinājis, ka vīrieša uzvedība bērnam ir radījusi emocionālas sekas.

Pēc inspekcijas domām, vīrieša rīcība ir tāda, lai tai piemērotu drošības līdzekli, kas viņu izolētu no sabiedrības.

VBTAI un Ogres policijas pārstāvji esot vienojušies sadarboties. Policija arī solījusi gan pirms, gan pēc svētkiem pievērst pastiprinātu uzmanību sievietes un viņas meitas dzīvesvietai, lai garantētu viņu drošību.

Tāpat Kronbergai zināms, ka šonedēļ Ogres novadā tiks sasaukta starpinstitūciju sanāksme, lai kopīgiem spēkiem risināt šo gadījumu.

Vīrietis arī iepriekš ticis sodīts. Kronberga norāda, ka ir jādomā, kā šādus cilvēkus neizmitināt tur, kur dzīvo cilvēki ar bērniem, jo vīrietis šobrīd dzīvo pašvaldībai piederošā dzīvoklī.

Kā vēsta “lsm.lv”, Ogres policija viņam noformējusi administratīvā pārkāpuma protokolu par emocionālo vardarbību pret kaimiņu meiteni. Pēc tam gan vīrietis draudējis policijas iecirkni uzspridzināt.

LETA jau ziņoja, ka decembra vidū VP aizturējusi bijušo cietumnieku par viltus draudiem uzspridzināt Ogres policijas iecirkni. Ogres iecirknis saņēma draudus no 1954.gadā dzimuša vīrieša, kurš solīja uzspridzināt policijas iecirkni. Agresīvi noskaņotais vīrietis jau kopš agra rīta nepārtraukti zvanījis uz glābšanas dienesta numuru 112, ikreiz lūdzot savienot ar Ogres iecirkni, lai izteiktu savas pretenzijas par, viņaprāt, nepamatoti noformētu administratīvā pārkāpuma protokolu.

Ogres iecirkņa policisti viņam izskaidroja protokola pamatojumu, kā arī iespējas to apstrīdēt, ja viņš tam nepiekrīt. Tomēr neapmierinātais vīrietis nelikās mierā un turpināja zvanīt iecirknim, nu jau vairs neklausoties policijas darbiniekos un izkliedzot savas pretenzijas. Ar katru nākamo zvanu tikai pieauga vīrieša neapmierinātība un dusmas. Nepieņemot likumsargu paskaidrojumus, agresīvi noskaņotais vīrietis izteica atklātus draudus uzspridzināt Ogres policijas iecirkni. Vīrietis policistiem vairākkārt paziņoja, ka viņam ir dinamīts un detonators, kā arī cilvēks, kurš šo sprādzienu realizēs.

Ogres iecirkņa policisti nekavējoties reaģēja uz šiem draudiem un devās uz vīrieša dzīvesvietu, kur draudētāju aizturēja. Vīrietis bija pārsteigts par ātro policijas reakciju un atzina, ka vēlējies tikai pievērst likumsargu uzmanību, tāpēc nebija plānojis uzspridzināt policijas iecirkni. Policisti, veicot pārbaudi, dzīvoklī sprāgstvielas neatrada.

Vīrietis jau iepriekš tiesāts par sevišķi smagu noziegumu izdarīšanu, par ko arī izcietis 20 gadu cietumsodu.

Par draudiem pret vīrieti sākts kriminālprocess par huligānismu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nogriezt tam noziedzniekam pautus un basta, b”us miers.

  2. Liepājā arī VAIRĀK-REIZ tiesāts ZEKS par SEKSUĀLIEM noziegumiem …pievērsa pastiprinātu uzmanību kaimiņienēm – dzīvoja tikai sieviete ar mazu metiņu … Un tad kādā jaukā dienā meitenīte pēkšņi PAZUDA …it kā bija izgājusi paspēlēties pie savas daudzstāvenes… Māte skatās pa logu un redz, ka mazās nav …
    Meitenīti atrada pēc pāris dienām nevis policija, bet MISKASTES izvedēji atkritumu konteinerā pie meitenītes dzīvesvietas – IZVAROTU un noslepkavotu ietītu segā …
    Protams zeku KĀRTĒJO reizi ielika cietumā …
    Bet Ogres MĪKSTOS mentus redz vairāk interesēja, ka ZEKS entās reizes zvanījis un vēlējies “uzspridzināt” menteni, nevis situācija, ka ZEKS ir REĀLS drauds ne tikai kaimiņiem (sievietei ar mazu meitenīti) , bet arī citiem …

  3. Vai tik tas nebūs no tiem modīgajiem” trans-ģeņģeriem? Dāmas, esiet gatavas ka tāds bārdains “geņģeris” taisīsies jums blakus mazmājiņā. Labākajos ASV un Kanādas iestādījumos jau tā esot.

  4. ..Domāju, ka tieši tādas pašas, kā šai meitenei, kura ieraudzīja vīrieti, kurš staigā sieviešu drānās un veļā. Bērni saprot, ka homoseksuālisms un vīrieši sieviešu veļā ir NENORMĀLĪBA!

Draugiem Facebook Twitter Google+