Blušs trešo posmu pēc kārtas kāpj uz “Formula Drift” pjedestāla 0

Divkārtējais Austrumeiropas drifta čempionāta (EEDC) uzvarētājs Kristaps Blušs sestdien izcīnīja augsto otro vietu Ziemeļamerikā notiekošā “Formula Drift” seriāla sezonas piektajā posmā, atkārtojot savu labāko panākumu šī seriāla sacīkstēs.

7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai
Gudri jau kopš dzimšanas: 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri var lepoties ar attīstītu intelektu
Ar ko Lukašenko uzjautrinājis Slaidiņu: “Tur veči stūma ezi ārā ar visām adatām!” 12

Latvijas drifteris trešo etapu pēc kārtas kāpa uz goda pjedestāla, jo iepriekšējos divos posmos ieņēma trešo pozīciju.

Sestdien Monreālā viņš aizkļuva līdz finālam, kurā zaudēja norvēģim Frēdrikam Āsbo. Pirms tam kvalifikācijā Blušs bija otrais.

Sezonas pirmajos divos posmos Blušs apstājās astotdaļfinālā, bet kopvērtējumā viņš pēc pieciem etapiem ieņem augsto trešo vietu, pēc Monreālas posma pakāpjoties trīs pozīcijas augstāk.

Līderis ar 368 punktiem ir īrs Džeimss Dīns, kurš sestdien palika trešais. Viņam ar 334 punktiem seko Āsbo, bet Bluš nopelnījis 293 punktus.

“Formula Drift” šīs sezonas kalendārā vēl palikuši trīs posmi, kuri notiks Monro, Teksasā un Irvindeilā.

Pērn Blušs piedalījās septiņos no astoņiem “Formula Drift” etapiem, noslēguma kopvērtējumā izcīnot 12.vietu. Blušs lielāko panākumu savā karjerā guva pērnās sezonas trešajā etapā, kad tika pie sensacionālas otrās vietas, kuru tagad ir atkārtojis.

HGK komandas pilots Blušs 2013.gadā izcīnīja Austrumeiropas drifta vicečempiona titulu, savukārt gadu vēlāk tam tika pievienoti Austrumeiropas čempiona un Krievijas vicečempiona tituli.

Blušs 17.jūnijā Biķernieku trasē piedalījās drifta sacensībās “HGK Drift Challenge”, kur viņš ieņēma trešo vietu.