×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Hermīne, Estere
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
2. aprīlis, 2017
Drukāt

Briedis slimnīcā pavadījis trīs stundas, lūzums nav konstatēts (6)

Foto - Roberts BlumbergsFoto - Roberts Blumbergs

Latvijas bokserim Mairim Briedim veiktajās medicīnas pārbaudēs Vācijā nav konstatēts ribu lūzums, bet ir saspiests nervs. Sportists jūtas normāli un Rīgā, kā paredzēts, ielidos 17.25 ar reisu no Varšavas.

“Viss ir normāli. Bijām pie ārsta, nekas nav lauzts. Ir maza problēmiņa, bet nekas nopietns, lai par to satrauktos. Starp ribām ir saspiests nervs. Viņš izlaida sitienu no apakšas pa ribām, tādēļ nervs tika mazliet iespiests. Domājām, ka būs kaut kas nopietnāks, bet veicām visu izmeklējumus un, par laimi, viss ir super. Vienubrīd gan sāpēs nelaida vaļā un likās, ka varētu būt lauztas ribas. Kādu laiku pasāpēs, bet nekas nopietns,” portālam sportacentrs.com sacījis Brieža treneris Sandis Kleins.

Kā zināms, cīņā par WBC pasaules čempiona titulu Briedis vakar Dortmundē 12 raundu cīņā pieveica Vācijas bokseri Marko Huku.

Treneris norādīja, ka slimnīcā pavadītas trīs stundas un viesnīcā ieradušies trijos naktī: “Mairis atpūtās, bet es vēlreiz noskatījos cīņu, lai saprastu, kā izskatījās no malas. Tā bija pasaules līmeņa cīņa, raundi pagāja nemanot. Domāju, ka esam parādījuši – varam boksēt pasaules līmenī. Mairis uzņēmās cīņu kontrolēt, tāpēc viņam bija jāstrādā dubultīgi. Tieši tāpēc viņš mazliet ielūza. Bet viss ir labi. Galvenais, ka esam čempioni.”

Organizatori dažādās niansēs esot ļoti centušies, lai priekšrocības iegūtu mājinieks Marko Huks, tomēr ar visu Briedis ticis galā lieliski.

Kleins arī komentēja lēmumu atteikties no dzīvošanas organizatoru piedāvātajā viesnīcā: “Labāk tomēr bija tur neko neņemt. Visi jau saka, ka „nē, nē, viss būs kārtībā”. Bet nekad neko nevar zināt. Labāk būt piesardzīgam. Vācijā bijis daudz gadījumā, pēc tam bokseri pat ir tiesājušies.”

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Paldies par Jusu impulsu, Mairi!

  2. Dzelzs Mairis!!!

  3. Vācieši vienmēr ir bijuši glūdas un lišķi. Paskaties, kā viņi psihoja, ka dēļ Dukura skeletona sasniegumiem viņiem izputēja laikraksts, kas bija izveidots tikai lai publicētu kārtējo vācieša uzvaru, nu un tad sākās, ka latviešiem nav tādas slieces, ka gan jau viņi rijot dopingu, un vēl visādas fašistu šausmas nāca ārā, jo neaizmirsīsim to, ka ir tikai Vācija, un pēc tam visas pabiru nācijas.

  4. Super,bet vaciesiem uzticeties nedrikst,vinji ir glumi,skaudigi un launi.

  5. Latviešiem ir pasaules līmeņa sportisti daudzās sporta disciplīnās. Tagad arī profesionālajā boksā! Apsveicam Mairi! Ne jau velti krievi (PSRS) 50 gadus piesavinājās SEV latviešu izcilāko sportistu laurus un sasniegumus un taisīja no tā lielo politiku!

Draugiem Facebook Twitter Google+