Mobilā versija
-0.5°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
7. novembris, 2013
Drukāt

Britu policijas suņiem izmaksās pensijas (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Lielbritānijas policijas suņiem pēc aktīvā dienesta beigām tiks izmaksātas pensijas, lai segtu ikdienas un medicīniskās aprūpes izmaksas, vēsta laikraksts “Daily Telegraph”.

Notingemšīras policija suņiem izmaksās pensijas līdz 1500 sterliņu mārciņām, atzīstot apmācīto dienesta suņu ieguldījumu noziedznieku vajāšanā.

“Mēs rūpējamies par cilvēkiem, kas strādā ar mums un kas ir bijuši policisti vai cits personāls, un viņi saņem pienācīgu pensiju, tāpēc es uzskatu, ka ir svarīgi tāpat apieties ar dienesta suņiem,” norādīja Notingemšīras policijas komisārs Padijs Tipings.

“Šie dzīvnieki smagi strādā policijas labā un viņi paši savā ziņā ir policisti,” sacīja Tipigs.

Saskaņā ar pilotprojektu katrs suns trīs gadus pēc pensionēšanās no policijas dienesta saņems 500 sterliņu mārciņas gadā medicīnas izdevumu segšanai.

Notingemšīras policijā strādā 26 dienesta suņi, no kuriem puse palīdz meklēt cilvēkus vai palīdz nodrošināt kārtību publiskos pasākumos, bet otra puse ir apmācīti narkotiku, naudas vai mirušu cilvēku meklēšanā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. precīzi!

 2. PENSIJAS – IZMAKSAS DESAS ?!…

  …medicīnas izdevumu segšanai…?!..

  …atzīstot apmācīto dienesta suņu ieguldījumu noziedznieku vajāšanā.

  …KURAM TAD ISTI JASEDZ TIE MEDICINAS IZDEVUMI ?!…SUNIM VAI PENSIONARAM ?!..

 3. Malaci, tiek novertes darbs ko sie suni pilda. Pie mums ari noteikti vajag maksat dienesta suniem pensiju. Dzonotanam Bleidam pirmajam.

 4. Vai tas nav jauki?

 5. Pie mums tas arī vajadzīgs,dienesta suņiem pensijas! Džonatam Bleidam pirmajam.

 6. skaisti, cik skaisti Atbildēt

  tas 500 sterling marciņas ir vairak nekā musu pensionari saņem.
  tatad, britu suņi saņem vairāk nekā latvijas pensionari.

Grupa "Tumsa" 25. jubilejā svin dzīviAr koncertu 21. oktobrī Jelgavas Kultūras namā savu 25 gadu jubilejas koncertturneju uzsāks grupa "Tumsa". Koncertos Jelgavā, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē un Rīgā grupas mūziķi sola svinēt dzīvi, izpildot gan "Tumsas" populārākās, gan arī jaunākās dziesmas.
FOTO: Melngalvju namā aizvadīta paraugballe “Elegances ritmos” (16)Sestdien Melngalvju namā risinājās balle “Elegances ritmos”, kurā viss notika pēc augstākajiem Vīnes baļļu standartiem. To organizēja balles deju kursu “Manieres” vadītājs
Draugiem Facebook Twitter Google+