×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
4. aprīlis, 2016
Drukāt

Būvnieki piesmirdina Māras dīķa apkārtni (1)

Foto - Ģirts ZvirbulisFoto - Ģirts Zvirbulis

Māras dīķis ir iecienīta rīdzinieku atpūtas vieta aktīvai atpūtām vai pastaigām ar bērniem. Taču aizvadītajā nedēļas nogalē vairākiem atpūtniekiem patīkamos brīžus bojāja nepatīkama smaka.

Dīķa ziemeļu galā no kādas savrupmājas teritorijas pār gājēju celiņu novilkta caurule, no kuras dīķī gāžas smirdīgs šķidrums. Šo “apskates objektu”, pastaigājoties gar ūdenskrātuvi, nedēļas nogalē ievērojuši vairāki rīdzinieki, kas pauda savu neizpratni sociālajos tīklos.

Rīgas domes pārstāvji sākumā nezināja kā to komentēt – nekas tāds neesot saskaņots, solīja pat piesaistīt pašvaldības policiju. Vēlāk gan Rīgas dome savā “Twitter” kontā informēja, ka šajā vietā notiekot saskaņota gruntsūdeņu novadīšana no būvniecības objekta, nodrošinot priekšattīrīšanu.

“Šāda prakse pieļaujama, jo tiek novadīti gruntsūdeņi, kas no ūdens nesošajiem horizontiem ieplūst būvbedrē,” teikts Rīgas domes atbildē. Novadāmie ūdeņi neesot piesārņoti, un tiem tiek veikta nostādināšana, lai atbrīvotos no smilšu daļiņām (attēlā redzamais konteiners). RD uzsver, ka dīķī netiek pieļauta piesārņotu ūdeņu liešana.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Smiltis nosēdina bet smirdošo šļuru iepludina Māras dīķī, tāpēc arī smird. Drīz arī nobeigsies pēdējās zivis.

Draugiem Facebook Twitter Google+