×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
25. novembris, 2014
Drukāt

Cēsis sāk gatavoties 810. jubilejas svinībām

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nākamnedēļ, 2. decembrī, plkst. 18 Vidzemes koncertzāles “Cēsis” Kamerzālē notiks diskusija ar iedzīvotājiem par gatavošanos 2016. gadam, kad Cēsis svinēs savu 810 gadu jubileju, portālam LA.lv pastāstīja Pašvaldības aģentūras “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” projektu vadītāja Ilona Asare.

“Aizritējuši gandrīz desmit gadi kopš Cēsu 800 gadu jubilejas lielajām svinībām, kurās piedalījās gandrīz katrs Cēsu iedzīvotājs un kas ļāva justies lepniem par savu pilsētu, tās astoņu gadsimtu notikumiem bagāto vēsturi un uzdrīkstēšanos nākt klajā ar drosmīgām nākotnes iecerēm, skaļi paužot Cēsu vārdu Latvijā un Eiropā. Aizritējusī desmitgade ir kā jauns atskaites punkts, lai novērtētu šai desmitgadē notikušo un padarīto, kā arī lai izvirzītu jaunus mērķus,” skaidro Asare.

Konferences rīkotāji aicina Cēsu sabiedriskās dzīves aktīvistus, kultūrvides veidotājus un visus interesentus dalīties savstarpējās pārdomās par galvenajiem kopīgi veicamajiem uzdevumiem tuvākajos gados, lai ar gandarījumu varētu svinēt Cēsu 810 gadu jubileju 2016. gadā.

Asare stāst, ka ideju talkā 2.decembrī būs iespēja satikt arī Cēsu Kultūras un Tūrisma centra un Cēsu novada pašvaldības pārstāvjus, lai uzzinātu par pašvaldības iecerēm saistībā ar Cēsu 810 gadu jubileju. Iepriekš nav jāpiesakās.

Diskusiju organizē biedrība “CultureLab” sadarbībā ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centru un Cēsu novada pašvaldību. Diskusija notiek ar Valmieras novada fonda, LR Kultūras ministrijas atbalstu programmas “Pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas Vidzemē” ietvaros.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+