×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
27. oktobris, 2014
Drukāt

Cēsu novadā sveic simtgadnieci Elzu Kļaviņu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Savu simto jubileju svētdien svinēja cēsniece Elza Kļaviņa, kuru apaļajā jubilejā pirmdien sveica Cēsu novada pašvaldības administrācijas vadītājs Jānis Goba un pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” direktore Iveta Sietiņsone, informē Cēsu novada pašvaldībā.

Elza Kļaviņa līdz ar Sociālā dienesta sarūpētajiem ziediem un torti saņēma arī Cēsu novada pašvaldības pabalstu 100 eiro apmērā, kāds tiek piešķirts visiem simts gadu vecumu sasniegušiem cēsniekiem veselības saglabāšanai un uzlabošanai.

Elzas kundzes dzimtā puse ir Jaunpiebalga, bet lielāko daļu mūža viņa pavadījusi Cēsīs – mājā, kas celta kopā ar vīru. Bērnība viņai nav bijusi viegla – agri palikusi bez mātes, no deviņu gadu vecuma gājusi ganos. Darba gaitas sāktas Cēsīs, kur ir strādājusi gan bankā, gan pastā.

Kaut arī vīra un vienīgā dēla šai saulē nav jau vairākus gadu desmitus, jubilāres prieks, raizes un cerība ir mazdēls, mazmazbērni un māsas radi. Ikdienā Elzas kundzes laiku kavē kaķenīte Mīce.

Vislielāko prieku Elzas kundzei allaž ir sagādājuši puķkopība un rokdarbi – viņa ir izgatavojusi arī sev tautas tērpu, kas nu ir nodots mazmazmeitai. Tagad vienīgi sāp sirds, ka pašai vairs nav spēka sakopt piemājas dārziņu. Prāta asināšanai jubilāre joprojām interesējas par notikumiem Latvijā un pasaulē, lasot avīzes un klausoties radio.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+