Mobilā versija
Brīdinājums -0.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
9. jūnijs, 2016
Drukāt

“Cherry” maksātnespējas dēļ sporta klubam 30 000 eiro zaudējumi

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Fitnesa klubu tīkla “Atlētika” zaudējumi kolektīvās iepirkšanās portāla “Cherry” maksātnespējas dēļ pārsniedz 30 000 eiro, pastāstīja “Atlētika” pārstāvis Andris Žiganovs.

Viņš norāda, ka patlaban klubus “Atlētika” pārvaldošajai kompānijai “Atletika MNGT” nav informācijas par iespējām atgūt zaudējumus, taču uzņēmums iesniegs maksātnespējas pieteikums pret “Cherry.lv” pārvaldītājiem, lai maksātnespējas administrators izvērtē parādnieka aktīvus un valdes atbildību.

Klubu pārstāvis informē, ka vēl šī gada maijā portālā “Cherry.lv” notikusi akcija par fitnesa klubu “Atlētika” vasaras abonementu iegādi. Tos iegādājušies vairāk nekā 1000 cilvēku. Taču noslēdzoties akcijai, “Cherry.lv” neizpildīja savas saistības un paziņoja, ka ir maksātnespējīgs, stāsta Žiganovs.

“Neraugoties uz nodarītajiem zaudējumiem, klubu “Atlētika” vadība ir izlēmusi neatteikt pakalpojumu sniegšanu klientiem, kuri ir iegādājušies kuponus “Cherry.lv”. Visi klienti, kuri ir nopirkuši kuponus “Cherry.lv” portālā, var tos pilnā mērā izmantot saskaņā ar izsludinātās akcijas noteikumiem, sākot ar šī gada 1.jūniju,” skaidro Žiganovs.

LETA jau rakstīja, ka Igaunijā un Latvijā strādājošā kolektīvās tiešsaistes pirkumu vides kompānija “Cherry Meedia” pārtraukusi darbību un norāda, ka jau noslēgto pakalpojumu sniegšanu patērētājiem garantē līgumi, tādēļ lielākā daļa klientu zaudējumus necietīs.

Arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) aicināja pakalpojumu sniedzējus sniegt patērētājiem ar portāla “Cherry” starpniecību apmaksātos pakalpojumus.

PTAC pārstāve Sanita Gertmane aģentūrai LETA norādīja, ka iestāde patlaban noskaidro bankrotējušās SIA “Cherry Media” cietušo klientu skaitu, neizmantoto kuponu apjomu, iesaistītos pakalpojumu sniedzējus. PTAC ir ticies ar uzņēmuma pārstāvjiem un pieprasījis informāciju no “Cherry Media”.

Kā liecina “Firmas.lv”, “Atletika MNGT” pērn apgrozīja 396 955 eiro, bet nopelnīja 69 489 eiro. SIA “Atletika MNGT” dibināta 2006.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2845 eiro. “Atletika MNGT” īpašnieki ir Valerijs Komarovs – 82% un Žiganovs – 18%.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+