×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
1. maijs, 2013
Drukāt

Cibuļskis nebrauks uz pasaules čempionātu, Bičevskis gaidīs norādījumus

LETALETA

Latvijas izlase trešdien „Volvo” ledus hallē aizvadīja pēdējo treniņu savās mājās pirms došanās uz pasaules čempionātu, un pēc tā galvenais treneris Teds Nolans paziņoja, ka kā pēdējie no sastāva tiek atskaitīti aizsargs Oskars Cibuļskis un uzbrucējs Māris Bičevskis.

Jau dienu iepriekš paldies tika pateikts aizsargam Mārtiņam Porejam, kā arī uzbrucējiem Tomam Hartmanim un Kasparam Saulietim.

Negaidīta droši vien ir tikai Cibuļska palikšana aiz svītras. „Vairākas nedēļas vērojām, kuri spēlētāji mums noderēs visvairāk. Dažiem loma nebūs liela un svarīgi, kā viņi uz to reaģē. Bija sarežģīti, bet, sasummējot visus faktorus, pieņēmām šādu lēmumu,” skaidroja Teds Nolans.

Šodien uz Helsinkiem izlido trīs vārtsargi, astoņi aizsargi un 13 uzbrucēji. Vēl viena uzbrucēja vieta pietaupīta Zemgum Girgensonam, kuram šonakt var beigties sezona AHL. Ja viņa pārstāvētā Ročesteras „Americans” tomēr sāk uzvarēt Kaldera kausā, tad uz Somijas galvaspilsētu varētu doties Bičevskis.

Latvijas izlases kapteiņa pienākumus pirmo reizi pasaules čempionātā pildīs uzbrucējs Lauris Dārziņš, viņa asistenti būs Jānis Sprukts un Georgijs Pujacs. Sastāvā būs trīs pasaules čempionātu debitanti – vārtsargs Kristers Gudļevskis, aizsargs Ralfs Freibergs un uzbrucējs Vitālijs Pavlovs.

Pēc piecu gadu pārtraukuma pasaules čempionātā spēlēs aizsargs Agris Saviels, četru gadu pauze bijusi uzbrucējam Robertam Jekimovam, bet aizsargs Māris Jass šādā forumā nav bijis trīs gadus.

23. dzimšanas dienā oriģinālus sveicienus no komandas saņēma uzbrucējs Koba Jass. Treniņa beigās spēlētāji izveidoja aleju, kurai gaviļnieks slidoja cauri un saņēma uzsitienus ar nūju pa dibenu. Tas kolektīvu pamatīgi uzjautrināja.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+