Latvijā
Novados

Divi bojāgājušie: Ludzas novadā ugunsnelaimē, Daugavpils novadā – ūdenstilpnē0

Foto no Pixabay.com

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 25 ugunsgrēki, bet Ludzas novadā kādā no ugunsnelaimēm viens cilvēks gājis bojā, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Uz ugunsgrēku Ludzas novadā VUGD izsaukumu saņēma plkst.23.19 un notikuma vietā tika konstatēts, ka deg divstāvu koka dzīvojamā māja. Ēkā dega dzīvoklis 60 kvadrātmetru platībā un kāpņu telpa. Ugunsnelaimē gāja bojā viens cilvēks.

Kopumā pieci ugunsgrēki dzēsti Rīgā, seši citās pilsētās, bet 14 ugunsnelaimes reģistrētas novados.

VUGD veicis arī 17 glābšanas darbus un saņēmis deviņus maldinošus izsaukumus.

Kopš gada sākuma Latvijā reģistrēti 5975 ugunsgrēki, no tiem 2091 bija pērnās zāles dedzināšanas gadījums. Ugunsnelaimēs cietuši 179, bet gājuši bojā 37 cilvēki, starp tiem divi nepilngadīgie.

Savukārt Daugavpils novadā glābēji no ūdenstilpnes izcēluši noslīkušu cilvēku, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Izsaukums uz VUGD saņemts, jo kāds cilvēks bija aizgājis peldēties, bet nebija atgriezies. Glābēji pārmeklēja ezeru un 15 metrus no krasta atrada noslīkušu cilvēku.

Jau ziņots, ka aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 25 ugunsgrēki, bet Ludzas novadā kādā no ugunsnelaimēm viens cilvēks gājis bojā.

Tāpat VUGD veicis 17 glābšanas darbus un saņēmis deviņus maldinošus izsaukumus.

LA.lv