Horoskopi un mistika
Ezoterika

Divpadsmit simboli, kas liecina – tev parādījies pravietisks sapnis3

Foto: Fotolia

Pravietiski sapņi rādās visiem, taču ne katrs spēj tos saprast. Daudzi šaubās, vai vispār šādi sapņi pastāv. Taču mums ir zināms, ka Mendeļejevam ķīmisko elementu tabula parādījās tieši sapnī!

Kā saprast, vai tavs sapnis patiešām ir pravietisks? Mēs tev to šodien pastāstīsim!

Sievietēm visbiežāk pravietiski sapņi rādās pirms sieviešu dienām, kas ir trešdiena un piektdiena. Atceries, sapņi, ko redzi no ceturtdienas uz piektdienu, piepildās!

Pravietiskus sapņus cilvēki redz visu baznīcas svētku laikā. Tāpat tad, ja pamosties ar sajūtu, ka gribas “noturēt” sapni, pastāv liela varbūtība, ka šis sapnis ir īpašs un to vajag ņemt vērā.

Turklāt sapņos mēdz būt slēptu simbolu klātbūtne – tos vērts atcerēties, lai saglabātu modrību!


1. Kastes
Ja tev sapnī parādījies šis simbols, visticamāk, tevi gaida noslēpumi un vilšanās. Tu zemapziņā jūti, ka no tevis kaut ko slēpj. Ja sapnī tu atver kasti, bet tā izrādās tukša, drīzumā tu saskarsies ar materiālām problēmām. Savukārt pilna kaste sola pārticību un dažādus labumus.

2. Kritiens
Šāda zīme sapnī liecina par paaugstinātu trauksmes sajūtu un kontroles trūkumu. Kritiens, kā jebkura virzība uz leju, nozīmē neveiksmi. Krist sapnī no kaut kurienes nozīmē strauju un nenovēršamu stāvokļa zaudējumu.

Ja tavs kritiens beidzas ar negaidītu pacelšanos pirms pieskaršanās zemei, tas signalizē par krahu kaut kādā jomā. Taču vienlaikus tev būs iespēja pārvarēt grūtības pašā pēdējā brīdī.

3. Kaķi
Šo dzīvnieku parādīšanās sapņos pirmkārt liecina par to, ka vari droši paļauties uz savu intuīciju. Bet tavs pūkainais mājas mīlulis var parādīties sapnī kā tiešs sapņa dalībnieks. Tautas gudrība vēsta, ka kaķis sapnī nozīmē strīdus, bet kaķēni – sīkas domstarpības.

4. Zobi
Sapņi, kuros tu zaudē zobus ar asinīm vai stiprām sāpēm, liecina par kāda ģimenes locekļa smagu saslimšanu. Ja zobu zaudēšana notiek bez jebkādām sāpju sajūtām, tas nozīmē, ka tavā dzīvē kaut kas sevi izsmēlis un novecojis aizies otrajā plānā.

5.Skudras
Skudras ir darba mīlestības, taupības un savaldības simbols. Šo kukaiņu parādīšanās sapnī sola raižpilnu ikdienu, pēc kuras gandarījumu nesīs labi padarīts darbs.

6. Mati
Ja sapnī tu ķemmē matus, tā ir pazīme centieniem tikt galā ar savām problēmām. Jo garāki mati, jo sarežģītākas problēmas ir tavā reālajā dzīvē.

Skaista frizūra sapnī – veiksmes ķīla tavā dzīvē. Īsi mati ir brīdinājums par pārmērīgu izšķērdību. Ja sapnī glaudi kāda matus, tas nozīmē labu pavērsienu mīlas jomā.

7. Ūdens
Ūdeni sapņos redz cilvēki, kas gatavi iet uz risku. Tev patīk izvirzīt sev lielus mērķus, tu izmanto katru izdevību. Ja tev sapnī parādās ūdens, tas nozīmē, ka zemapziņa prasa no tevis apņēmīgu rīcību. Gadījumā, kad ūdens sapnī redzams kā mierīga jūra vai pat okeāns, tas nozīmē, ka tevi gaida patīkamas ziņas.

8. Lidošana
Daudzi cilvēki redz sapņus, kuros viņus satver nezināms spēks un viņi drosmīgi lido virs zemes. Šādi sapņi rādās, kad mums ļoti gribas ceļot.

Ticējums liecina – ja bērns sapnī lido, viņš aug. Sapņi, kuros lido pieaugušie, norāda uz vieglu, virspusēju attieksmi pret kaut ko.

9. Ceļš
Taisna un plata ceļa parādīšanās sapnī sola pareizu, lai gan ne pilnībā vieglu, dzīves ceļu. Ja sapnī tu bruģē ceļu, tad reālajā dzīvē, pateicoties savam stingrajam raksturam un centīgajam darbam, sasniegsi lielas virsotnes. Šaurs celiņš paredz grūtu ceļu uz slavu un stabilu dzīvi. Galu galā viss nokārtosies.

10. Dubļi
Sapņi, kuros tu brien cauri dubļiem, nozīmē, ka dzīvē tev būs jāatrod izeja no grūta stāvokļa. Labi padomājot, tu tiksi galā ar visām nedienām.

Saistītie raksti

11. Zaļa krāsa
Zaļa krāsa sapnī nozīmē, ka tu esi apmierināts ar esošo lietu stāvokli. Tu mīli tos, kas ir tev blakus, un viņi jūtas pret tevi ir pozitīvas. Turpini tādā pašā garā!

12. Kailums
Šādi sapņi ir diezgan izplatīti. Tie simbolizē bailes, ka citi tevi nosodīs. Iespējams, tu esi bijis pakļauts stresam, kas saistīts ar pazemošanu. Šajā gadījumā tava zemapziņa grib tev teikt – pieņem sevi tādu, kāds esi.

Avots: “takprosto.cc”

LA.lv