×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. augusts, 2014
Drukāt

Dobeles policija meklē pazudušu sociālā aprūpes centra iemītnieci

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa meklē bezvēsts pazudušo 1929. gadā dzimušo Mariju Seredinu, kura trešdien, 6.augustā, ap plkst. 19 izgāja no sociālā aprūpes centra “Tērvete” un kopš tā laika nav manīta.

Kā informē VP ZRP, sirmgalve no Tērvetes novada Tērvetes pagasta “Mežmaliešos” esošā sociālā aprūpes centra, iespējams, devusies pa ceļu Tērvete–Penkule Penkules virzienā.

Sieviete ir neliela auguma, aptuveni 155 centimetrus gara, kalsnas miesasbūves ar sirmiem matiem. Viņa nespēj orientēties apkārtējā vidē, iespējams, nevar paskaidrot, kurp dodas, nespēj sniegt informāciju par sevi. Sirmgalve runā krievu valodā.

Izejot no aprūpes centra, viņa bija ģērbusies tumšas krāsas džemperī, garos, pelēkos svārkos, zem kuriem melnas bikses, gaiši zilas čības, kājās vilnas zeķes. Seredina līdzi bija paņēmusi cilindra formas plastmasas trauku zaļā krāsā.

Policija lūdz ikvienu aplūkot attēlā redzamo sievieti un sniegt jebkuru cita informācija, kas var palīdzēt policijai noskaidrot personas atrašanās vietu, zvanot uz ZRP Dobeles iecirkni pa tālruni 63702200 vai 27840909.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+