Mobilā versija
+4.2°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
17. augusts, 2015
Drukāt

Dubultu baznīcā skanēs Aspazijas dzejas iedvesmots koncerts

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Grupa "Voice of Instruments".

Dubultu evanģēliski luteriskajā baznīcā 23. augustā plkst. 18 izskanēs koncerts “Debesīs lūkojos”, kas tapis, iedvesmojoties no Aspazijas dzejas tēliem, LA.lv uzzināja Jūrmalas domē.

Koncerta programmā komponistes Maijas Solovjovas skaņdarbus ērģelēm, saksofoniem un balsij atskaņos ērģelniece Jeļena Privalova-Epšteina, ansamblis “Voice of Instruments” un saksofonu kvartets.

Koncertprogrammas centrā būs pirmatskaņojums – dziesmu cikls balsij un ērģelēm ar Aspazijas vārdiem, kas veltīts dzejniecei 150. jubilejas gadā.

2015. gada pavasarī jūrmalniekiem bija iespēja dzirdēt Aspazijai veltīto oriģinālmūzikas programmu “Zilā ilgu puķe”. To atskaņoja ansamblis “Voice of Instruments”, kurā līdz ar maiju Solovjovu muzicēja saksofoniste Daiga Solovjova un dziedātājs Ilmārs Šterns.

“Voice of Instruments” uzstāsies arī 23. augusta koncertā, un to kuplinās saksofonu kvartets, kura sastāvā Jūrmalas Mūzikas vidusskolas absolvents Kristaps Vanags, pedagoģe D. Solovjova un J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studenti Santa Bukovska un Roberts Martinovskis.

Ieeja koncertā par ziedojumiem.

Pievienot komentāru

Žurka iecirtīs zobus simtgadēUz Nacionālā teātra skatuves būs gan strēlnieki, gan Lipmans, Kalvītis, Savickis un Liene Šomase
Draugiem Facebook Twitter Google+