×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
18. aprīlis, 2013
Drukāt

“Dzelzs lēdijas” mazmeitai jau pareģo politiķes karjeru (VIDEO)

LETA/AFPLETA/AFP

Mūžībā aizgājušās britu politiķes Mārgaretas Tečeres 19 gadus vecā mazmeita Amanda atradās uzmanības centrā vecmāmiņas bēru ceremonijā – tieši viņai bija uzticēts nolasīt fragmentu no Bībeles.

Kā vēsta izdevums “The Daily Mail”, ceremonijas dalībniekus aizkustināja jaunietes izteiksmīgais lasījums, un prese šodien sajūsminās pat par viņas amerikānisko akcentu.

Britu premjers Deivids Kemerons svinīgajā atvadu ceremonijā evaņģēlija fragmentus lasīja tieši pēc Amandas Tečeres, kura uz bērēm bija ieradusies kopā ar savu tēvu, bijušās premjerministres dēlu, un savu brāli Maiklu.

“Bija redzams, cik dziļas jūtas viņai ir pret vecmāmiņu. Viņa ir lieliska, jauna, par sevi pārliecināta dāma,” Tečeres mazmeitu raksturoja parlamentārietis Robs Vilsons.

Pēc ceremonijas viņš esot izteicis meitenei apbrīnu par uzstāšanos: “Es pavaicāju, kā viņai izdevās tik pārliecinoša uzstāšanās. Viņa atbildēja: “Tas ir asinīs.””

Amanda kopā ar vecākiem un 24 gadus veco brāli dzīvo Teksasā, un nesen viņa uzņemta Ričmondas universitātē Virdžīnijas štatā, kur studē politoloģiju.

{source}
<iframe width=”640″ height=”360″ src=”http://www.youtube.com/embed/ZmQDOVtET08″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+