Mobilā versija
+1.9°C
Johanna, Hanna, Jana
Piektdiena, 15. decembris, 2017
25. aprīlis, 2017
Drukāt

Dzērājšoferis, bēgot no policijas, mēģina noslēpties grāvī (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Šā gada 23. aprīlī likumsargi aizturējuši šoferi, kurš bez tiesībām reibumā vadījis auto un mēģinājis aizbēgt no policijas, LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Ap plkst. 04.20 likumsargi, pildot dienesta pienākumus, pamanīja uz ceļa Grobiņas pusē pārvietojamies automašīnu “Volkswagen Passat”. Transportlīdzekļa vadītājs automašīnu vadījis nepārliecinoši, tāpēc VP darbinieki lūdza apturēt transportlīdzekli.

Uz VP darbinieku vairākkārtējām likumīgajām prasībām apturēt automašīnu transportlīdzekļa vadītājs nereaģēja un uzsāka bēgšanu. Likumsargi sekoja transportlīdzeklim no Grobiņas līdz Otaņķiem. Šajā ceļa posmā bija vērojama transportlīdzekļa vadītāja pārgalvība, vadot automašīnu, nepārliecināšanās par drošību turpināt kustību krustojumos, utt. Transportlīdzekļa vadītājs nogriezās pa meža ceļu, apturēja automašīnu un uzsāka bēgšanu, ieskrienot mežā. Cenšoties paslēpties, vadītājs apgūlies grāvī, taču VP darbiniekiem izdevās vadītāju aizturēt.

Kā tika noskaidrots, transportlīdzekļa vadītājs ir 1989.gadā dzimis vīrietis un transportlīdzekli viņš vadījis alkohola reibumā – tāpat reibumā bija pārējie divi pasažieri.

Transportlīdzekļa vadītājam konstatētas 3,06 promiles. Automašīnai nebija izieta tehniskā apskate un nebija arī obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļu apdrošināšana. Valsts reģistrācijas numura zīme bija ņemta no citas automašīnas un, apskatot transportlīdzekli, tika konstatēts, ka šasijas numuri ir bojāti, savukārt transportlīdzeklis piederēja draugam.

Vīrietis transportlīdzekli vadījis ne tikai alkohola reibumā, bet arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kurām kopš 2015.gada ir liegums, taču tas būtu beidzies pēc mēneša.

Šobrīd VP par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+