Kultūra
Kultūrpolitika

Dziesmu svētki viedtālrunī: seko līdzi LMT Straume tiešraidēm portālā LA.lv!0

Jurģa Rikveiļa foto

XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku laikā ikvienam interesentam visā pasaulē būs iespēja sekot līdzi plašai svētku programmai tiešraidē un notikumu aizkulisēm savos viedtālruņos – lietotnē LMT Straume un internetā.

“Mēs, latvieši jau gadsimtiem sevi saucam par dziedātāju un dejotāju tautu. Sagaidot Latvijas simtgadi esam ar darbiem apliecinājuši sevi arī kā viedo tehnoloģiju līderu un inovatoru nāciju. Latvieši ir starp aktīvākajiem mobilā interneta lietotājiem Eiropā, un mums ir iespēja ar mobilo tehnoloģiju palīdzību nodrošināt, lai pēc iespējas plašāka auditorija varētu baudīt izcilos svētku notikumus tiešraidēs,” stāsta LMT prezidents Juris Binde.

Lai ikviens varētu iejusties Dziesmu un deju svētku gaidīšanas noskaņā, lietotnē LMT Straume un internetā, kā arī LMT viedtelevīzijā līdz svētku atklāšanai būs pieejama astoņu oriģinālu video stāstu sērijas. Tajās varēs ielūkoties svētku tapšanā, organizēšanas procesā un redzēt kā koris, deju kolektīvs, orķestris un citi svētku dalībnieki Latvijā gatavojas lielajam notikumam.

Dziesmu un deju svētku laikā LMT piedāvās 13 tiešraides no koncertiem un notikumiem, kā arī no mēģinājumiem un aizkulisēm kopā ar TV seju Māru Sleju, aktieriem Gintu Andžānu un Rihardu Sniegu. Tāpat būs pieejami katras svētku dienas spilgtāko un nozīmīgāko notikumu video apskati.

Saistītie raksti

LMT Straumes tiešraižu programma tiks atklāta ar Svētku gājiena norisi 1. jūlijā. Savukārt Svētku nedēļas noslēgumā paredzētas divas tiešraides, kas ļaus ieskatīties arī deju lieluzveduma “Māras zeme” un noslēguma koncerta “Zvaigžņu ceļā” aizkulisēs.

Plašāka informācija par XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku tiešraidēm un tematiskajiem video stāstiem pieejama lietotnē LMT Straume un internetā.

LA.lv
LA
LA.LV
Kultūra
Augusta jubilāri – Vija Artmane un Arvīds Krievs portālā filmas.lv
1 diena
LA
LA.LV
Kultūra
Ar Latgales mākslinieku darbu izlasi izstādē “Ars Longa” svin Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas 60. jubileju
1 diena
VK
Vita Krauja
Kultūra
Brīvība Nika Matvejeva dziesmās. Saruna ar koncertuzveduma “Es rakstu tavu vārdu: Brīvība” režisoru Gundaru Silakaktiņu
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Ekonomika
VIDEO: Alga līdz pat 10 000 eiro mēnesī. Sludinājumos atklāj, cik strauji uzlekušas algas Latvijā
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Slimnīca nāk klajā ar izmeklēšanā secināto par smagi piekauto krāslavieti, kurš mira slimnīcā
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Tas ir krājies gadus divus un vairāk.” Ozolnieki lūdz novirzīt lidmašīnu ceļus
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Samoilovs/Šmēdiņš sasniedz pusfinālu
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijai tuvojas anticiklona centrs. Jaunākā laika prognoze svētdienai
5 stundas