Mobilā versija
+10.3°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Pirmdiena, 27. marts, 2017
1. maijs, 2014
Drukāt

Džona Lenona dziesmām skanot, atvērs grāmatu par Joko Ono

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Apgāds “Jumava” 8. maijā grāmatnīcā Dzirnavu ielā 73 atvērs Nikola Bardola grāmatu “Joko Ono”, kurā atspoguļoti Joko Ono mākslinieciskie impulsi: notikumi pirms iepazīšanās ar Džonu Lenonu, dzīves laikā ar viņu un arī bez viņa.

Bestsellera autors Nikola Bardola šajā vērienīgajā Joko Ono biogrāfijā apraksta viņas īpatnējo mākslas uztveri un atklāj fascinējošu dzīvesstāstu.

Grāmatu no vācu valodas tulkojusi un savos iespaidos dalīsies tulkotāja Irīda Miska. P ar Joko Ono mākslu un hipiju kultūru pasaulē un Latvijā stāstīs Latvijas Kultūras akadēmijas absolvente, Mākslas maģistre Līva Zolneroviča. Tāpat atnākušajiem būs lieliska iespēja klausīties Džona Lenona dziesmās Jura Kulakova un Raimonda Bartaševiča izpildījumā.

Pievienot komentāru

Andris Keišs: Kļūstu nervozs, ja darba ir maz27. martā Teātra muzejā norisināsies Teātra dienas balvu pasniegšanas ceremonija, ko jau daudzus gadus rīko Latvijas Teātra darbinieku savienība sadarbībā ar Eduarda Smiļģa Teātra muzeju. Šajā dienā balvu saņems arī Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs.
Draugiem Facebook Twitter Google+