Mobilā versija
+0.4°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
1. maijs, 2014
Drukāt

Džona Lenona dziesmām skanot, atvērs grāmatu par Joko Ono

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Apgāds “Jumava” 8. maijā grāmatnīcā Dzirnavu ielā 73 atvērs Nikola Bardola grāmatu “Joko Ono”, kurā atspoguļoti Joko Ono mākslinieciskie impulsi: notikumi pirms iepazīšanās ar Džonu Lenonu, dzīves laikā ar viņu un arī bez viņa.

Bestsellera autors Nikola Bardola šajā vērienīgajā Joko Ono biogrāfijā apraksta viņas īpatnējo mākslas uztveri un atklāj fascinējošu dzīvesstāstu.

Grāmatu no vācu valodas tulkojusi un savos iespaidos dalīsies tulkotāja Irīda Miska. P ar Joko Ono mākslu un hipiju kultūru pasaulē un Latvijā stāstīs Latvijas Kultūras akadēmijas absolvente, Mākslas maģistre Līva Zolneroviča. Tāpat atnākušajiem būs lieliska iespēja klausīties Džona Lenona dziesmās Jura Kulakova un Raimonda Bartaševiča izpildījumā.

Pievienot komentāru

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejasSakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+