Mobilā versija
Brīdinājums +11.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Pirmdiena, 22. maijs, 2017
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Elīna Vāne baidās no kameras, bet atvaļinājuma vietā izvēlas divas kinolomas

Foto - Valts KleinsFoto - Valts Kleins

Valmieras teātra aktrise Elīna Vāne šovasar nekāps Kazbekā un nepeldēsies Gaujā. Tā vietā aci pret aci būs ar kinokameru divās Latvijas simtgadei veltītajās spēlfilmās un, protams, turpinās darbu televīzijas seriālā “Viņas melo labāk” temperamentīgās Baibas lomā.

“Esmu gana liels darba zirgs,” nosaka aktrise. Ja lielo strādāšanu atbalsta arī viņas tuvākie cilvēki – mamma un draugs, arī kolēģis Valmieras teātrī Imants Strads –, viss ir labi un Elīna jūtas laimīga.

Vēl tikai jātiek galā ar bailēm kinokameras priekšā. Pārbaudījums milzīgs – līdzīgs kalnos kāpšanai. Pirms pāris gadiem senu draugu aicinājums uz vienu no Kaukāza augstākajām virsotnēm nācis kā nejaušība un glābiņš, kad dzīvē visa kā bija sakrājies par daudz.

“Mājas Viesa“ 6. jūlija numurā Elīna stāsta par savām lomām un reālo dzīvi, kritiku un paškritiku, kā arī vienu no dzīves svarīgākajām atziņām, kura atnākusi tieši Gruzijas ceļojuma laikā.

Pievienot komentāru

Konfesijas būs vienlīdzīgākas par citiem īpašniekiem?Viens miljons eiro nākamgad un vismaz divi miljoni eiro gadā, sākot no 2019. gada – tik lielu valsts budžeta finansējumu reliģiskajām organizācijām to īpašumā esošo valsts pieminekļa statusu ieguvušo dievnamu atjaunošanai paredz šobrīd varas gaiteņos klīstošais Sakrālā mantojuma saglabāšanas finansēšanas likumprojekts.
Draugiem Facebook Twitter Google+