×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
12. jūlijs, 2015
Drukāt

Festivāls “Summer Sound” turpinās; pirmās dienas videoapskats

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“LMT Summer Sound” festivālā aizvadīta pirmā diena. Neskatoties uz vējaino laiku un lietainajām debesīm festivāla apmeklētāji baudīja lieliskus koncertus grupu “Apocalyptica”, “Mumiy Troll”, “Bet Bet”, “Pienvedēja Piedzīvojumi” un citu mākslinieku izpildījumā, informē rīkotāji.

Festivāla organizatori uzsver, ka šī ir bijusi viena no grūtākajām festivāla uzbūvēm. Vējš, kurš jau no pirmdienas plosījās Liepājā, savu kulmināciju sasniedza tieši ceturtdienas vakarā, kad noritēja svarīgākie uzbūves darbi. Tomēr neskatoties uz to, uzbūve tika veiksmīgi pilnā apmērā pabeigta ar nelielām izmaiņām programmā, festivāls piektdienas vakarā vēra vaļā vārtus un sagaidīja apmeklētājus.

Neskatoties uz laika apstākļiem, festivāls pirmajā dienā pulcējis līdzīgu apmeklētāju skaitu kā pagājuša gadā, bet, tā kā pirmo reizi festivāla teritorijā notiek “Jūras svētki” un laika apstākļi ir uzlabojušies, tad festivāla organizatori sagaida papildu apmeklētāju pieplūdumu.

Grupa “Apocalyptica”, neskatoties uz tehniskiem sarežģījumiem, kuru dēļ nācās nomainīt uzstāšanās skatuves, sniedza lielisku un emocijām bagātu koncertu. Uz kuru grupas tālākie fani bija mērojuši pat 500km lielu attālumu. Pati grupa dalījās iespaidos par to, ka Liepāja ir lieliska un skaista pilsēta un lai arī latviešu fani ir mazliet kautrīgāki kā citu valstu fani, tie tomēr sagaidījuši grupu sirsnīgi un ar skaļām ovācijām.

“Mumiy Troll”, kuri Liepājā jau uzstājušies arī iepriekš, festivāla apmeklētājus priecēja ar skaistu koncertu teju divu stundu garumā. Izpildot gan dziesmas no jaunā albuma, gan leģendāros un publikas iemīļotos hitus, grupa noslēdza pirmās dienas galvenās skatuves mākslinieku uzstāšanos.

“LMT Summer Sound” festivāla otrajā dienā paredzēta plaša “Jūras Svētku” programma, kura visiem liepājniekiem un Liepājas viesiem ir pieejama bez maksas, tās ietvaros notiks košais “Alpina krāsu skrējiens”, kurā aicināts piedalīties ikviens, kā arī “Cēsu Alus Air Guitar” čempionāts, Ledus Neptūna veidošana, Liepājas PopRok skolas meistarklases, iespaidīgs izpletņlēcēju šovs, futnets un citas sportiskas aktivitātes. Vakarā uz “LMT Summer Sound” skatuvēm kāps “Nioco&Vinz”, Aminata, Musiqq, Fēlikss Ķiģelis, Astro’n’Out un daudzi citi.

Šobrīd festivāla teritorijā spīd saule, izturīgākie festivāla apmeklētāji jau ir modušies un nesteidzīgi bauda saulaino sestdienas rītu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+