×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
9. novembris, 2015
Drukāt

Fonds “Viegli” iepazīstina ar jauno albumu vilcienā Rīga-Sloka (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Mūziķi Renārs Kaupers (no kreisās) un Goran Gora (Jānis Holšteins) piedalās fonda "Viegli" jaunā mūzikas albuma "Loks paliek vaļā" prezentācijas pasākumā vilcienā Rīga-Sloka.

Fonds “Viegli” laidis klajā savu jauno mūzikas albumu “Loks paliek vaļā”, kas ir jau trešais fonda izdotais mūzikas albums, aģentūru LETA informēja fonda “Viegli” pārstāve Inga Zālīte.

Albuma “Loks paliek vaļā” prezentācija notika šodien vilcienā Rīga-Sloka. Maršrutā līdz Dzintariem kopā ar fonda “Viegli” mūziķiem Goran Goru, Māru Upmani-Holšteini, Renāru Kauperu, Raimondu Gusarevu un Jāni Strapcānu tika izdziedātas trešā albuma dziesmas.

Albuma prezentācijas pasākumā mūziķi stāstīja arī albuma tapšanas stāstus. Visu albumā iekļauto dziesmu iedvesmotājs un vārdu autors ir Imants Ziedonis.
Fonda “Viegli” pirmais izdotais mūzikas albums bija “Viegli”, bet tam sekoja albums “Vakars. Pietura. Jasmīns”.

Mūziķis Jānis Strapcāns stāstīja, ka trešais albums “Loks paliek vaļā” muzikāli ir viskrāsainākais, radošākais un bagātākais. Tas līdzinās Ziedoņa izspūrušajam matu ērkulim – tāds nesaķemmēts un uz visām pusēm. “Brīvības, viegluma, uzdrīkstēšanās, prieka un dzīves mīlestības apgarots tas ir triloģijas noslēdzošais albums. Un tomēr – šis loks paliek vaļā. Jaunā albuma ierakstīšanas process bija ļoti aizraujošs un intensīvs, tā laikā mākslinieciski un radoši neierobežojām sevi,” klāstīja mūziķis.

Jaunā mūzikas albuma dizainu veidojuši mākslinieki Līga Kitchena un Jānis Birznieks. Ierakstā piedalījušies Renārs Kaupers, Goran Gora, Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs, Jānis Strapcāns, viesmākslinieki un visi fonda “Viegli” veidotāji.

No albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” mērķu īstenošanai.

Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” dibināts 2010.gada pavasarī. Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā, veicinot Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos, atbalstot radošas, neparastas idejas un veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Obligāti jāsamežģī Atbildēt

    Varēja jau vēl arī stacijas tualetē. Būtu ļoti avangardiski.

  2. Ko tie krievlatiši te vazājas ?

Draugiem Facebook Twitter Google+