Mobilā versija
+15.1°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
7. februāris, 2014
Drukāt

Foto: bānītis, kamieļi un dinozauri – tūrisma nozare “Balttour” vilina atpūtniekus

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

No piektdienas, 7.februāra, līdz svētdienai, 9. februārim, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 21. starptautiskā tūrisma izstāde–gadatirgus “Balttour 2014”, kas aicina izvēlēties jaunās tūrisma sezonas labākos un izdevīgākos piedāvājumus Latvijā, Baltijā un visā pasaulē.

“Balttour 2014” divās zālēs “Apceļo Latviju!” un “Atklāj pasauli!” var apskatīt vairāk nekā 450 stendu, kuros savus aktuālākos piedāvājumus prezentē ap 700 tūrisma uzņēmumu no Latvijas, Itālijas, Izraēlas, Krievijas, Slovākijas, Spānijas, Taizemes, Turcijas, Tunisijas, Ukrainas, Ungārijas, Uzbekistānas, Vjetnamas, Ganas un citām valstīm.

“Atklāj Latviju no jauna!” – ar šādu devīzi apmeklētāji draudzīgi tiks sagaidīti ekspozīcijā “Apceļo Latviju!”, kur plaši pārstāvēti visi četri Latvijas novadi un Rīga, izceļot mums tik raksturīgo un tūristiem pievilcīgo kolorītu. Katrs novads prezentē tūrisma un atpūtas iespējas, tradīcijas, pasākumus, kā arī piedāvā iegādāties katram reģionam raksturīgos ēdienus un amatnieku darinājumus.

Pirmo reizi “Balttour” piedalās dalībnieki no lielākās jūrasbraucēju nācijas Portugāles un karaliskās Lielbritānijas. Pēc vairāku gadu pārtraukuma baudīt sauli Melnās jūras krastā aicina tūrisma industrijas pārstāvji no saulainās Gruzijas. Savukārt Igaunijas tūrisma pārstāvji aicina izbraukt ledus ceļus, sastapt īstus lāčus un lūšus, iepazīt viduslaiku pilis, bet lietuvieši – doties uz Kuršu kāpu, paviesoties jūras muzejā un delfinārijā.

Kalnu un Sahāras tuksneša ieskautā Tunisija izstādes apmeklētājus aicina izbaudīt Āfrikas eksotiku, siltumu un kultūru, bet flamenko dzimtene Spānija vilinās apceļot saulainās Vidusjūras piekrastes. Palutināt sevi ar 358 saulainām dienām gadā, piedalīties kamieļu sacīkstēs un nodoties iepirkšanās priekiem vareno debesskrāpju pilsētā Dubajā izstādē piedāvā tūrisma firmas no Apvienoto Arābu Emirātiem.

Pasākumu programmu skatiet: 
www.balttour.lv.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+