Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
7. februāris, 2014
Drukāt

Foto: bānītis, kamieļi un dinozauri – tūrisma nozare “Balttour” vilina atpūtniekus

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

No piektdienas, 7.februāra, līdz svētdienai, 9. februārim, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 21. starptautiskā tūrisma izstāde–gadatirgus “Balttour 2014”, kas aicina izvēlēties jaunās tūrisma sezonas labākos un izdevīgākos piedāvājumus Latvijā, Baltijā un visā pasaulē.

“Balttour 2014” divās zālēs “Apceļo Latviju!” un “Atklāj pasauli!” var apskatīt vairāk nekā 450 stendu, kuros savus aktuālākos piedāvājumus prezentē ap 700 tūrisma uzņēmumu no Latvijas, Itālijas, Izraēlas, Krievijas, Slovākijas, Spānijas, Taizemes, Turcijas, Tunisijas, Ukrainas, Ungārijas, Uzbekistānas, Vjetnamas, Ganas un citām valstīm.

“Atklāj Latviju no jauna!” – ar šādu devīzi apmeklētāji draudzīgi tiks sagaidīti ekspozīcijā “Apceļo Latviju!”, kur plaši pārstāvēti visi četri Latvijas novadi un Rīga, izceļot mums tik raksturīgo un tūristiem pievilcīgo kolorītu. Katrs novads prezentē tūrisma un atpūtas iespējas, tradīcijas, pasākumus, kā arī piedāvā iegādāties katram reģionam raksturīgos ēdienus un amatnieku darinājumus.

Pirmo reizi “Balttour” piedalās dalībnieki no lielākās jūrasbraucēju nācijas Portugāles un karaliskās Lielbritānijas. Pēc vairāku gadu pārtraukuma baudīt sauli Melnās jūras krastā aicina tūrisma industrijas pārstāvji no saulainās Gruzijas. Savukārt Igaunijas tūrisma pārstāvji aicina izbraukt ledus ceļus, sastapt īstus lāčus un lūšus, iepazīt viduslaiku pilis, bet lietuvieši – doties uz Kuršu kāpu, paviesoties jūras muzejā un delfinārijā.

Kalnu un Sahāras tuksneša ieskautā Tunisija izstādes apmeklētājus aicina izbaudīt Āfrikas eksotiku, siltumu un kultūru, bet flamenko dzimtene Spānija vilinās apceļot saulainās Vidusjūras piekrastes. Palutināt sevi ar 358 saulainām dienām gadā, piedalīties kamieļu sacīkstēs un nodoties iepirkšanās priekiem vareno debesskrāpju pilsētā Dubajā izstādē piedāvā tūrisma firmas no Apvienoto Arābu Emirātiem.

Pasākumu programmu skatiet: 
www.balttour.lv.

Pievienot komentāru

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+