Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gaidāmi emocionāli kāpumi un kritumi! Horoskopi 18.jūnijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Visas dienas laikā iespējami dažādi kritiski brīži – emocionāli kāpumi un kritumi, depresīvs noskaņojums un pat izmisums. Daudzus sasniegs balsis no pagātnes – parādi, nenokārtotas saistības, sāpīga pieredze. Attiecībās pieaugs šķiršanās un strīdu risks. Dienu vēlams pavadīt pēc iespējas mierīgāk, uzlādējot savu emocionālo pasauli.

Auns

Šodien iespējamas problēmas būs gados jauniem Auniem. Zvaigznes iesaka būt pacietīgiem un nesteigt darīt lietas pēc iespējas ātrāk. Tas var palīdzēt izvairīties no nepatikšanām.

Vērsis

Diena simbolizē tiesības un intereses. Taču arī tev šodien gribēsies “visu ātrāk” – nesteidzies, jo labs nāk ar gaidīšanu.

Dvīņi

Dvīņi šodien daudz interesēsies par naudu. Taču esi korekts – jautājumi par naudu vai pārāk tieši mājieni var sabojāt tavas attiecības ar citiem cilvēkiem. Neriskē un nepiedalies nekādās avantūrās.

Vēzis

Šo dienu var veltīt ģimenes interesēm. Iespējams, ka tevi sagaida tēriņi, braucieni, kā arī dažādu jautājumu risināšana, kas skar nekustamo īpašumu. Tieši tā iemesla dēļ, ka gaidāmi tēriņi, tev vajadzētu sekot līdzi, kam un kādiem mērķiem tu tērē savu naudu.

Lauva

Nav izslēgts, ka šodien tavas attiecības ar līdzcilvēkiem nebūs veiksmīgas. Turklāt tevi var sagaidīt dažādi “papīru darbi”, kurus gan nāksies atrisināt.

Jaunava

Dienā gaidāmi dažādi patīkami pārsteigumi. Iespējams, tavs mīļotais cilvēks tevi palutinās un sagādās pārsteigumu. Neatstāj nepamanītas citu cilvēku rūpes un uzmanību. Novērtē to.

Svari

Šodien tevi gaida daudz un dažādi kārdinājumi. Nav izslēgts, ka tu sāksi izrādīt interesi par kādu kolēģi vai tikko iepazītu cilvēku. Dienesta romāns, lai arī kaislīgs un vētrains, būs ļoti īss. To tev vajadzētu atcerēties pirms to izlem uzsākt.

Skorpions

Daudziem Skorpioniem šodien būs iespēja nodemonstrēt savas labākās rakstura īpašības. Tu labi spēsi darīt savu darbu un priekšniecība tevi pamanīs. Tu mīļi izturēsies pret saviem mīļajiem un arī viņi to novērtēs.

Strēlnieks

Šī diena var tev sagādās daudz pārdzīvojumu un stresa situācijas. Daudzas lietas notiks saistītā ar tev kādu tuvu cilvēku. Ja tu pats pieļāvi kļūdu, labāk to atzīsti, tas palīdzēs to arī pēc iespējas ātrāk atrisināt.

Mežāzis

Kritiska diena, kas būs saistīta ar nepārliecinātību par saviem spēkiem, pesimistisku noskaņojumu un pat depresīvām pazīmēm. Daudziem Mežāžiem šodien gribēsies tikt vaļā no savām bailēm un fobijām. Centies pēc iespējas vairāk laika pavadīt pie dabas, tādā veidā tu aizdzīsi negatīvās domas.

Ūdensvīrs

Šodien tu daudz domāsi par finansēm un to, kā palielināt savus naudas līdzekļus. Sliktākajā variantā tas notiks tāpēc, ka būsi pārtērējies.

Zivis

Šodien tevi vilinās māksla, romantika un izklaides. Tu vari arī pakāpties par karjeras kāpnēm un būsi veiksmīgs finanšu jautājums – nauda pie tevis “atpeldēs” pati.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Veiksmei netīk, ja to izmanto egoistiski! Horoskopi 14.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daudzās lietās būs nepieciešama pacietība! Horoskopi no 15. līdz 21. jūlijam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Labi veidosies attiecības ar citiem cilvēkiem! Horoskopi 13.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
“Dodiet zāles, kas “nededzina” acis!”. Liegs receptē rakstīt konkrēta ražotāja zāļu nosaukumu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Iekšlietu ministra pirmie komentāri par Kuldīgas prokurora auto dedzināšanu
2 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Maskavā izslēdz opozīciju
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Skaidrītei bail teikt, cik liels ir parāds: 8200 eiro par dzīvokli
29 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Latvijas problēma nav prezidenta un viņa kundzes garderobe un inaugurācijas ceremonija! Problēma esam mēs 2
2 stundas