×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
6. jūnijs, 2012
Drukāt

Galvanovskis Ukrainā

galvanovskis_jk_11

Basketbola treneris Agris Galvanovskis, divus gadus pēc kārtas palīdzējis “Liepājas lauvām” izcīnīt bronzas medaļas Latvijas čempionātā, nākamajā sezonā strādās Ukrainā. 


 

Basketbola klubs “MBK Mykolaiv” viņu nolīdzis uz vienu sezonu ar iespēju pagarināt līgumu uz vēl vienu. Jau rīt Galvanovskim jābūt Nikolajevā, lai parakstītu līguma oriģinālu. “Man tas būs jauns izaicinājums un labas iespējas izaugsmei. Mazliet iznācis pavērot Ukrainas basketbolu, un daudzu komandu problēma ir disciplīna laukumā. Ja izdotos to sakārtot, tad rezultāts varētu būt labs. Citi piedāvājumi? Jā, bija, no Ventspils – pat finansiāli izdevīgāks, taču nedēļu par vēlu. Tobrīd nebūtu solīdi mainīt lēmumu, jo tad es piekrāptu gan savu aģentu, gan ukraiņus,” spriež Agris Galvanovskis. Iespējams, ka uz Ukrainu dosies arī viņa palīgi Liepājā – otrais treneris Artūrs Štālbergs un fiziskās sagatavošanas treneris Māris Bružiks. Par to tikšot lemts tuvākajā laikā.

Agris Galvanovskis ir arī Latvijas U-20 izlases galvenais treneris un Ainara Bagatska palīgs nacionālajā izlasē. No šiem pienākumiem acīmredzot būs jāatsakās. “Varu gribēt vai negribēt, taču skaidrs, ka apvienot nāktos grūti. Jūnijā būs ukraiņu spēlētāju pārbaudes, jūlija beigās sāksim gatavoties jaunajai sezonai, tādēļ Nikolajevas kluba vadītāji vēlas, lai es šajā laikā būtu kopā ar komandu. Vēl domāšu un runāšu par U-20 izlasi. Zinot, ka tai būs jāiztiek bez vismaz četriem pieciem pamatsastāva spēlētājiem, jādomā: vai ir vērts, vai mani tur tik ļoti vajag?” Galīga skaidrība šajās lietās būs jūnija vidū.

Šogad “MBK Mykolaiv” Ukrainas čempionātu pabeidza 12. vietā starp 14 komandām, kas bija viens no sliktākajiem rezultātiem tās vēsturē. Galvanovskis būs pirmais treneris ārzemnieks Nikolajevas basketbolā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+