Girgensonam vārti, piespēle un uzvara NHL mačā 0

Zemgus Girgensons sestdien guva vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Bufalo ”Sabres” ar 3:2 pārspēja Dalasas ”Stars” Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina organizatoru informācija.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 68
VIDEO. Ovācijas un neviltota sajūsma! Dons iekļūst Eirovīzijas finālā 7

”Sabres” šī bija uzvara pēc zaudējuma iepriekšējā spēlē, tomēr Teda Nolana vadītā komanda joprojām ir pēdējā vietā līgā pēc gūtajiem punktiem – 35 pēc 53 spēlēm.

Girgensons pirmajā periodā piespēlēja Taileram Maijersam, otrajā trešdaļā komandas rezultatīvākais spēlētājs Tailers Eniss panāca 2:0, bet pēc nepilnām sešām periodā spēlētām minūtēm Girgensons guva savus 14. vārtus sezonā panākot 3:0. Līdz perioda beigām Tailers Seguins vienus vārtus atguva, bet trešajā periodā Kodijs Īkins samazināja rezultātu līdz minimumam.

Trīs piespēles izdarīja Kriss Stjuarts.

Girgensons spēlēja 20 minūtes un 51 sekundi, izdarīja divus metienus un spēli beidza ar lietderības koeficientu +1. Ar 26 gūtiem punktiem viņš ir otrs rezultatīvākais savā komandā.

Vankūveras ”Canucks” bez Ronalda Ķēniņa sastāvā ar 5:0 sagrāva Pitsburgas ”Penguins”.