×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
26. janvāris, 2012
Drukāt

H&M atklās daudzstāvu veikalus “Alfā” un “Galerijā Centrs”

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Šā gada rudenī Zviedrijas apģērbu mazumtirdzniecības kompānija “Hennes and Mauritz” (H&M) atklās pirmos veikalus Rīgā tirdzniecības centros “Alfa” un “Galerija Centrs”, biznesa portālam “Nozare.lv” apstiprināja centru apsaimniekotāja “Linstow Center Management” pārstāve Evija Ansonska.

Abiem H&M veikaliem paredzēti daudzstāvu risinājumi. “Alfas” veikals plānots divos līmeņos, bet “Galerijā Centrs” – trīs līmeņos.

Veikalos pircējiem būšot pieejams pilns zīmola piedāvājums – sieviešu, vīriešu un bērnu apģērbi. Katra veikala platība būšot aptuveni 2000 kvadrātmetri.

“Patlaban vēl ir pāragri runāt par iespējamiem investīciju apjomiem veikalu izveidē,” piebilda Ansonska.

Kā ziņots, H&M trešdien paziņoja par peļņas kritumu pagājušajā gadā un apstiprināja plānus uzsākt savu darbību vairākos jaunos tirgos, tostarp Latvijā.

Pērn H&M strādāja ar 15,82 miljardu kronu (1,3 miljardu latu) tīro peļņu, kas ir par 15% mazāk nekā 2010.gadā. Savukārt H&M apgrozījums pērn palielinājās par 1,5% – līdz 128,8 miljardiem kronu (10,3 miljardiem latu).

Pagājušajā gadā H&M atklāja 266 jaunus veikalus, tādējādi radot aptuveni 7000 jaunu darba vietu. Šogad kompānija plāno atklāt 275 jaunus veikalus un sākt darbību vairākās valstīs, tajā skaitā Latvijā. Uzņēmums plāno arī sākt darbību Bulgārijas, Malaizijas, Taizemes un Meksikas tirgos.

H&M tīklā šobrīd ietilpst aptuveni 2500 veikalu 43 pasaules valstīs, kas kopumā nodarbina 94 000 cilvēku.

Jau ziņots, ka SIA “Linstow Center Management” apsaimniekotajos “Galactico” tirdzniecības centros 2011.gadā apgrozījums palielinājies par 7,8-12%. Patlaban tiek prognozēts, ka šogad pieaugums “Linstow” tirdzniecības centros būs no 3%-5% līdz 6%-7%.

“Linstow Center Management” ir nekustamā īpašuma apsaimniekotājs un attīstītājs pieciem “Galactico” tirdzniecības centriem Latvijā – “Galerija Centrs”, “Mols”, “Origo”, “Dole”, “Alfa”, kā arī lielākajam tirdzniecības centram – “Ülemiste” Igaunijā. Kopējā “Linstow” apsaimniekojamā tirdzniecības centru platība Latvijā ir 230 000 kvadrātmetru, bet visā Baltijā 275 000 kvadrātmetru. Kompānijas pašreizējās kopējās investīcijas Baltijā atvērto tirdzniecības centru segmentā sasniedz vairāk nekā 200 miljonus eiro (140 miljonus latu).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+