Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mīl brīvību un necieš, ja viņu grib ielikt rāmjos. Horoskops Ūdensvīram 16

Ilustrācija – Kagaya/Shutterstock

Ūdensvīrs mīl brīvību un necieš, ja viņu grib ielikt rāmjos. Brīžos, kad kāds grib viņam norādīt, kā un kas darāms, Ūdensvīrs kļūst tiešs un dzēlīgs savos izteicienos un bez mazākās līdzjūtības norāda uz otra vājajām vietām. Ir pārliecināts par sevi un saviem spēkiem. Nebaidās būt no citiem atšķirīgs. Galvenā vērtība viņa dzīvē ir atklātums. Tomēr ne visi spēj to uztvert ar sapratni, tāpēc nereti šādos brīžos rodas spriedze vai pat konflikts. Ar to, kas viņam ir vai pieder, nelielās un necenšas nevienu pārsteigt, bet viņam labprāt patīk sevi palutināt.

Attiecības ar radiniekiem un kaimiņiem veido pēc noskaņojuma. Ja ir labs garastāvoklis, labprāt uzņem ciemiņus un ir kompānijas dvēsele, ja nav garastāvokļa, tad var atteikt tikšanos vai viens pats doties tur, kur jūtas labi. Paša mājās jāvalda kārtībai. Patīk labiekārtota vide un garšīgi ēdieni. Kā vienu, tā otru patīk veidot un gatavot pašam. Brīvajā laikā labprāt kopā ar draugiem un domubiedriem ceļo un apgūst kaut ko jaunu. Ūdensvīri ir aktīvās atpūtas piekritēji.

Darbā patīk veidot kolektīvu, kas ir kā viena ģimene, lai kopīgiem spēkiem ātrāk paveiktu darbus un kopīgi arī atpūstos. Bieži strādā līdz spēku izsīkumam. Tad ģimene ir vieta, kur atgūt spēkus un ticību pašam sev, tāpēc labas attiecības starp ģimenes locekļiem Ūdensvīram ir ļoti svarīgas. Par saviem dzīvesbiedriem un biznesa partneriem izvēlas cilvēkus, uz kuriem var paļauties un kuri prot novērtēt Ūdensvīra ieguldījumu. Patīk, ja partneri viņu ciena un respektē. Pret citu vērtībām izturas ar atbildības sajūtu. Labprāt palīdz un atbalsta, ja lūdz viņam palīdzību.

Ūdensvīrs mācās tikai to, kas viņam patiešām patīk, un tas ir vienīgais arguments, lai paplašinātu savu redzesloku. Tas, kas ir obligāts, prasa piespiešanos. Patīk uzzināt kaut ko jaunu, lai pats varētu savu ikdienu padarīt interesantāku un dzīvi daudzkrāsaināku. Viņam patīk būt noderīgam, tāpēc savas dzīves mērķus saista ar darbu, kas dod labumu gan pašam, gan citiem. Par draugiem izvēlas gudrus un inteliģentus cilvēkus. Tādus, kas daudz ceļo un no kuriem var arī kaut ko iemācīties. Ūdensvīrs ir ļoti kritisks pats pret sevi un izvirza sev augstas prasības, tāpēc bieži sevi kritizē un pārdzīvo, ka nav izdarījis labāk to, kas jau tā ir labi paveikts.

 

LA.lv