Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 2. aprīlim. Vairāk uzticies pats sev!0

Dienas noskaņa

Dienas noskaņa mainīga kā aprīļa laikapstākļi: te uzspīd spoža saulīte, te iekniebj sals un uzlīst salta lietus lāses. Nāksies pielāgoties visam!

Auns

Šobrīd zvaigznes pret tevi nav pārāk labvēlīgi noskaņotas, un tas turpināsies līdz mirklim, kad Mēness atkal mainīs pozīciju. Kamēr tas nav noticis, pacenties izvairīties no strīdiem un citām konfliktsituācijām – tā tikai sabojāsi attiecības, bet neviena no pusēm negūs nekādu labumu.

Vērsis

Šodien vairāk uzticies pats sev. Ja kaut ko sajūti ar intuīcijas palīdzību, tā, visticamāk, arī ir. Izmanto brīvo dienu, lai uzsāktu ilgi atliktās fiziskās aktivitātes. Arī pērno lapu grābšana un pagalma sakārtošana piešķir ieskaites punktus!

Dvīņi

Pacenties nenolikt tālākajā atvilktnē plānus laicīgi izdomāt nedēļā veicamo darba grafiku. Būsi pārsteigts, cik daudz var paspēt, ja pareizi sadala prioritātes. Tikai pieraugi, lai niekošanās ar televīzijas seriāliem atrastos svarīgo lietu saraksta lejasdaļā, nevis kaut kur pa vidu!

Vēzis

Šodien tu varētu būt samērā pļāpīgā noskaņojumā. Uzmanību! Nelabvēļi nesnauž. Pacenties mazāk runāt par to, kas varētu būt izdevīgs konkurentiem vai arī nostādītu tevi neizdevīgā pozīcijā, ja tavus vārdus atkārtotu kādam citam. Jo vairāk tāpēc, ka tavā tuvākajā apkārtnē ir cilvēks, kas tieši šādu atklātības brīdi vien gaida, lai to izmantotu savā labā.

Lauva

Šodien vērts būt īpaši piesardzīgam pat niecīgāko finanšu operāciju veikšanā. Vislabāk, ka to vari atlikt uz rītdienu, kad tai pašai naudas summai atradīsi daudz labāku pielietojumu. Kopumā zvaigznes iesaka “digitālo detoksikāciju” – arī tālruni izmanto pēc iespējas mazāk un internetam pieslēdzies tikai lielas nepieciešamības gadījumā.

Jaunava

Šodien par tevi var pasmieties, lai gan nav vairs nekāda Joku diena. Cik ļoti to ņemsi pie sirds, tik lielu prieku sagādāsi izjokotājiem. Vai gribi viņus iepriecināt?

Svari

Beidzot tev zvaigznes strikti iesaka atturēties no jebkāda dara: kā fiziska, tā garīga. Pavadi šo dienu svētlaimīgā nekā nedarīšanā, atslābinies, uzkrāj spēkus. Tev tas ir vienkārši nepieciešams!

Skorpions

Šī diena paies bez sevišķiem uztraukumiem. Pavadi to kopā ar ģimeni kaut kur ārpus pilsētas, ja ir tāda iespēja.

Strēlnieks

Šodien vēlams padomāt, vai tava mājas saimniecība tiek vadīta tā, lai visiem būtu labi. Varbūt jāievieš kādas korekcijas, lai kopdzīve būtu patīkamāka? Ja ģimenē ir pusaudži, varētu palīdzēt rakstiska, redzamā vietā novietota saraksta izveidošana, lai vienmēr būtu uz ko atsaukties, ja kāds darbiņš nav paveikts labi vai laikus.

Mežāzis

Tavas senās cerības un sapņi pēkšņi var izrādīties gluži reālistiski, jo parādīsies jauni, agrāk nebijuši apstākļi. Tāpēc vari ķerties pie praktiskas plānošanas, tomēr neaizmirstot, ka šķēršļi vēl pastāv, lai arī kļuvuši ievērojami mazāki.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien atklāti pasaki, ko vēlies: iespējams kāds piedāvās apvienot centienus kopīga mērķa sasniegšanā. Tad iecerētais noteikti izdosies, lai gan grūti prognozēt, cik ilgu laiku prasīs darbs pie tā īstenošanas.

Zivis

Jebkura kļūmīga rīcība vai izteikums uzreiz tiks pamanīts. Apkārtējie šodien atgādinās stingru kritiķu žūriju, kas vērtē iesācēja priekšnesumu. Tavs uzdevums – izvairīties no liekas uzmanības piesaistīšanas. Esi zemāks par zāli, jau rīt viss mainīsies!

LA.lv