Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 12.martam. Pievērs uzmanību mēneša budžetam!0

Auns

Pieņemsiet lēmumu pievērsties jauniem projektiem, jo gribēsiet nodemonstrēt vadībai savu profesionālismu. Tas ļaus ne tikai izpausties jūsu talantiem, bet arī nopelnīt. Privātajā dzīvē viss būs jāsāk no sākuma. Ja jums kāds iepaticies, tad nebaidieties likt lietā savas labākās īpašības. Uzmanieties no hronisku kaišu saasināšanās.

Vērsis

Varonīgi tiksiet galā ar problēmām, kas jums gadīsies ceļā. Ņemiet talkā savu iedzimto spītību un arī mazliet pūles, lai vieglāk pārvarētu grūtības, kas radīsies ceļā uz mērķi. Šīs rakstura īpašības jums noderēs arī privātajā dzīvē. Pat ja esat saņēmis atteikumu, nenokariet degunu un mēģiniet atkal.

Dvīņi

Šodien nāksies krietni papūlēties, lai gūtu profesionālus panākumus nākotnē. Droši mācieties no pieredzējušiem kolēģiem. Jums jāmācās būt iecietīgiem un atturīgākiem sarunās ar citiem cilvēkiem. Nebojājiet vēl vairāk attiecības ar tiem cilvēkiem, ar kuriem jau jums tāpat nav vēlmes satikties.

Vēzis

Laiks īpaši pievērsties aktīvam dzīves veidam un sportam. Ja esat nolēmis sākt nodarboties ar jogu vai trenažieru zālē, lai neiedzīvotos traumās, noteikti uzklausiet speciālista padomu. Kāds ietekmīgs cilvēks jums palīdzēs atrisināt problēmas, ar kurām saskarsieties tieši šodien.

Lauva

Šodien jutīsieties kā īsts varonis. Būs jāmācās būt lojālam un iecietīgam, ja gribat iegūt ietekmīgu cilvēku labvēlību. Mīļotais cilvēks jums pasniegs neaizmirstamu dāvanu. Tas jūs gan iepriecinās, gan nedaudz šokēs.

Jaunava

Možs gars un miesa ļaus ātri un viegli sasniegt mērķus. Šodien vairāk noderēs praktiskas zināšanas un iemaņas nekā apcerīgas pārdomas. Nesāciet strīdu ar tuvu draugu, labāk uzklausiet viņa padomus. Lai pietiktu līdz algai, pievērsiet uzmanību mēneša budžetam.

Svari

Pretrunām pilna diena, daudz neparastu un interesantu notikumu, tie palīdzēs arī nogludināt asumus. Mēģiniet atrast jēgu visam, ar ko pašlaik nodarbojaties. Attiecībās ar radiniekiem var izveidoties divdomīga situācija. Būs vien pašam jāpieņem lēmums, pa kuru taku doties.

Skorpions

Jāuzmanās ar naudu, jo tā var ātri izkūpēt. Nepērciet visu, kas veikalā, tač netaupiet arī uz savas veselības rēķina. Pievērsiet uzmanību imunitātes stiprināšanai. Lietišķajās attiecībās iespējamas neveiksmes un zaudējumi.

Strēlnieks

Negaidīti notikumi liks jums pārliecināties, ka dzīve ir pārsteigumu pilna. Riskējat nonākt ilūziju gūstā privātajā dzīvē, lai gan parasti tā ar jums nenotiek. Iespējams sāksiet attiecības ar cilvēku, kuram iepriekš nepievērsāt uzmanību. Tas var novest līdz ģimenes laimei.

Mežāzis

Gaidāmi lieli un nevajadzīgi tēriņi, un tas jums sabojās garastāvokli. Plānus var izjaukt arī sadzīves problēmas, ar kurām nemaz nebijāt plānojis nodarboties. Nav tā labākā diena, lai slēgtu ilgtermiņa vienošanās, tāpēc uzticieties intuīcijai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien varat uzsākt ļoti izdevīgu un daudzsološu darījumu, kas jau pavasarī nesīs labu peļņu. Pārāk labs noskaņojums un pašsajūta var maldināt un novērst uzmanību no veselības stāvokļa.

Zivis

Satiksiet cilvēkus, kas jums piedāvās kaut ko neiedomājamu. Var nākties arī izskaidroties ar kādu, ko esat nesen aizvainojis. No situācijas nevarēs izvairīties, tā būs jāatrisina. Darbā būs interesants piedāvājums. Vakarā var būt daudzsološa romantiska tikšanās.

Avots: mlady.net

LA.lv