×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. decembris, 2016
Drukāt

Horoskops Mežāzim: Daudzi nemaz nenojauš, kāds viņš ir patiesībā… (2)

Ilustrācija - ShutterstockIlustrācija - Shutterstock

Saule caur Mežāža zodiaka zvaigznāju iet no 21. decembra plkst. 12.44 līdz 19. janvārim plkst. 23.24.

Mežāzis uzskata, ka zina, ko grib dzīvē sasniegt, un saņemt atalgojumu par pūliņiem. Nospraudis mērķi, soli pa solim virzīsies tam pretī. Pacietība, mērķtiecība un neatlaidība ir trīs Mežāža visspēcīgākās īpašības. No visām vērtībām Mežāzim svarīgākā – būt no citiem neatkarīgam. Kaut arī materiālās vērtības nav pirmajā vietā, tomēr viņam patīk ērtības un komforts. Mežāzim patīk daba, ja vien iespējams, dzīvesvietu izvēlas, kur daudz koku un zaļumu. Ar radiniekiem un kaimiņiem draudzīgs un diplomātisks, cenšoties īpaši neapgrūtināt ar savu klātbūtni. Mājās patīk būt noteicējam un ar laiku panāk, ka mājinieki pielāgojas Mežāža iedibinātajai kārtībai.

Pirmajā brīdī var šķist, ka Mežāzis gatavs piekāpties, bet vēlāk redzams, ka atkal izdarījis pēc sava prāta. Cilvēki, kurus Mežāzis iemīlējis, var būt droši, ka viņiem nekā netrūks. Darba vidē draudzīgs, atvērts sarunām un pretimnākošs. Tāpēc dažkārt veidojas pārslodze, no kā cieš veselība, bet Mežāzi tas neuztrauc. Par savu veselību domā, kad nav vairs spēka aiziet uz darbu. Dzīvē meklē tādus partnerus un dzīvesbiedrus, ar kuriem pēc iespējas vairāk varētu darīt kopā. Mēdz būt privātīpašniecisks. Bieži saka tieši, ko domā.

Neskauž cita labums, jo zina, ka pats spējīgs dabūt to, ko grib. Mežāzim patīk ceļot un iepazīt citas valstis un kultūras. Ja tas nav iespējams, daudz lasa vai skatās pārraides par šo tēmu. Dzīves laikā Mežāzis izmēģina spēkus vairākās jomās, lai gūtu daudzpusīgāku pieredzi. Par draugiem sauc tikai tos, ar kuriem gatavs doties nezināmajā un ir pārliecināts, ka viņiem var uzticēties. Citiem labprāt palīdz ar padomu un rīcību, retāk ar naudu, jo uzskata, ka cilvēkam ir jādod iespēja, bet pārējais jau viņu pašu ziņā.

Mežāzis neplātās ar to, ko zina vai prot, tāpēc daudziem rodas iespaids, ka viņš ir noslēgts un nepieejams, nemaz nenojaušot, cik bagāta viņa iekšējā pasaule un cik daudziem patiesībā viņš ir palīdzējis.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Visprecīzākais!

  2. Jap, tāds es esmu…

Draugiem Facebook Twitter Google+