Horoskopi un mistika
Horoskopi

Sajutīsi spēku atjaunošanos! Horoskops no 12. līdz 25. jūlijam0


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Auns

Aunam ieteicams paņemt brīvdienas un atpūsties, lai pārdomātu darāmos darbus un parūpētos par savu veselību. Būs jūtams spēku apsīkums, tāpēc uzturā vēlams lietot vitamīniem bagātu pārtiku un atturēties no alkohola lietošanas. Darbā ne viss ies, kā plānots, un tas radīs iekšēju spriedzi un neapmierinātību. Jācenšas izvairīties no steigas un spontānas rīcības emociju uzplūdā. Brīvo laiku ieteicams pavadīt kopā ar ģimeni.

Vērsis

Vērsim veiksies sirdslietās un visā, kas saistās ar brīvā laika pavadīšanu. Tomēr būs grūti ļauties izklaidēm, jo darījumu sfērā ne viss ies gludi. Nav ieteicams veikt lielus pirkumus, ieguldīt naudu vai ņemt kredītu. Pārdomāti jāplāno izdevumi, jo ienākumi var aizkavēties. Piemērots laiks kvalifikācijas celšanai, jaunu prasmju apguvei. Veselības nostiprināšanai ieteicamas sporta aktivitātes svaigā gaisā un ūdens procedūras.

Dvīņi

Dvīņi jutīs pieaugam iekšēju spriedzi un neapmierinātību, jo nespēs samierināties ar to, ka patīkamās lietas tik ātri beidzas un to vietā atkal iestājas ikdienas rutīna. Jācenšas savu neapmierinātību neizgāzt uz līdzcilvēkiem, bet pievērsties tiešajiem pienākumiem. Nav piemērots brīdis flirtēšanai un jaunu attiecību uzsākšanai, jo tam nebūs nākotnes. Pastāv saindēšanās risks ar pārtiku vai alkoholiskajiem dzērieniem.

Vēzis

Vēzis sajutīs spēku atjaunošanos un tāpēc būs gatavs iekarot jaunas virsotnes. Tomēr šis laiks piemērots plānošanai un prioritāšu noteikšanai. Ieteicams ieklausīties citu dotajos padomos, jo stūrgalvīga turēšanās pie saviem principiem var kaitēt pašam. Der atcerēties teicienu “Lēnāk brauksi, tālāk tiksi!”. Brīvajā laikā var doties izbraucienos ar ūdens transporta līdzekļiem vai apmeklēt masāžas. Veiksies sirdslietās.

Lauva

Lauva būs samulsusi par to, kas notiek, jo, kamēr visam ļauj ritēt savu gaitu, viss ir kārtībā, tiklīdz Lauva grib ņemt iniciatīvu savās rokās, – viss jūk un brūk. Šajā laikā lielāka uzmanība jāpievērš savai pašsajūtai, jo noguruma dēļ organisms viegli pakļaujas vīrusiem. Nav piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai, jo ienākumi būs daudz mazāki, nekā plānots. Labs miegs un vitamīniem bagāts uzturs palīdzēs atgūt spēkus.

Jaunava

Jaunavai labvēlīgi apstākļi, lai darbotos un atrisinātu iestrēgušus jautājumus. Nedrīkst ļauties šaubām un vēlmei nogaidīt vai iecerētā atlikšanai uz vēlāku laiku. Ja Jaunava ir nolēmusi rīkoties, tad šis ir īstais brīdis. Tagad vai nekad. Attiecību jautājumos jābūt piesardzīgiem, jo divdomīgas frāzes var tikt pārprastas un teiktais uztverts kā apvainojums. Brīvo laiku labāk pavadīt kopā ar draugiem vai domubiedriem.

Svari

Svariem pienācis laiks padomāt par saviem turpmākajiem plāniem, jo ir iestājies brīdis, kad kaut kas beidzas un tā vietā jāliek kaut kas cits. Šajā laikā var caurskatīt dokumentus un līgumus, lai saprastu, ko ar to visu darīt. Nav piemēros brīdis jaunu lietu uzsākšanai un kardinālām pārmaiņām. Šoreiz nāksies paļauties uz savām zināšanām un prasmēm. Vēlams atrast laiku pārdomām, lai visu saliktu pa plauktiņiem.

Skorpions

Skorpionam der pieturēties pie atziņas, ka klusēšana – zelts jeb, ja nejautā, tad klusē, jo pateiktais var pavērsties pret pašu. Spriedze pakāpeniski izzudīs un atkal viss ritēs, kā Skorpions iecerējis. Veiksies sirdslietās un darījumos. Tomēr pret visu jāizturas ar modrību un atbildības sajūtu, jo šajā periodā viegli pieļaut paviršības un neuzmanības kļūdas. Jāuzmanās, elektroierīču lietošanā un no visu veidu lidaparātiem.

Strēlnieks

Strēlniekam būs sajūta, ka viņš pārējiem ir ērts un izdevīgs, bet tā pa īstam neviens viņu nenovērtē. Tas tāpēc, ka būs jūtams nogurums un gribēsies, lai citi palutina un samazina atbildības slogu. Lai mazinātu ne visai pozitīvo noskaņojumu, ieteicams paņemt dažas brīvdienas un doties nelielā ceļojumā vai uz brīvdienu māju pie dabas. Šajā periodā notiekošo centieties uztvert kā neizbēgamu, ka tam tā ir jābūt.

Mežāzis

Mežāzis gribēs ļauties dzīves plūdumam un visu darīt nesteidzoties. Lai iecerētais izdotos, kā plānots, tiešie pienākumi jāveic vispirms un tad var ļauties savām interesēm, jo viss, kas tiks atlikts uz vēlāku laiku, neļaus pilnībā izbaudīt atpūtu un vaļaspriekus. Piemērots laiks jaunu zināšanu un prasmju iegūšanai. Jāseko līdzi transporta līdzekļa tehniskajam stāvoklim un jāizvairās no steigas. Ieteicamas sporta aktivitātes.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram joprojām gribēsies gāzt kalnus un paveikt lielus darbus, tomēr ne viss izdosies, kā iecerēts, jo citi nebūs gatavi šādām aktivitātēm. Jāatceras, ka fiziska un psiholoģiska pārslodze kaitē ne vien veselībai, bet ietekmē arī garastāvokli un attiecības ar apkārtējiem. Jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Labvēlīgs laiks apkārtējās vides sakārtošanai un labiekārtošanai gan mājās, gan darbā.

Zivis

Zivis labprātāk ļautos saviem vaļaspriekiem un interesantākām nodarbēm nekā darbam un pienākumu pildīšanai. Šajā laika posmā ar minimālu piepūli ir iespējams iegūt vēlamo rezultātu, tāpēc pareizi saplānots laiks un darbi dos iespēju izbrīvēt laiku arī sev. Attiecībās ar citiem jābūt atklātiem un godīgiem, jo pastāv risks sabojāt esošās attiecības. Nav piemērots laiks sirdslietām un jaunu attiecību veidošanai.

LA.lv