×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
24. jūnijs, 2017
Drukāt

Vēža astroloģiskais portrets. Sirsnīgs, jūtīgs, noslēpumains

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Saule caur Vēža zodiaka zvaigznāju iet no 21. jūnija plkst. 7.24 līdz 22. jūlijam plkst. 18.15.

Vīrietis – VĒZIS

Runājot par vīrieti Vēzi, jāatceras, ka pretrunas raksturā izraisa Mēness fāžu maiņas, no kurām Vēzis ir ļoti atkarīgs. Ārēji viņš var būt rupjš un dzestrs, tomēr viņa maigajā mīlošajā sirdī vienmēr atradīsies vieta līdzcietībai un līdzjūtībai. Būdams jūtīgs un viegli aizvainojams, tādos brīžos viņš noslēdzas sevī un klusēdams pārcieš aizvainojumu. Taču sliktais noskaņojums ātri pāriet, skumjas nomaina prieks. Bet viņš savu sirdi neatver pirmajam pretimnācējam. Pat viņa labākie draugi bieži neko daudz par viņu nezina.

No bērnības Vēzim ir tieksme uz naudu. Viņu nevar dēvēt par skopu, taču izšķērdētājs arī nav. Par augstas kvalitātes lietu Vēzis gatavs dārgi samaksāt tāpēc, ka piekrīt principam: “Neesmu tik bagāts, lai pirktu lētas lietas.” Vēzim nepatīk sportiska tipa apģērbs, tāpēc priekšroku dod korektam lietišķam uzvalkam, kas pirkts prestižā veikalā.

Vēzis savu izredzēto pastāvīgi salīdzinās ar savu māti un viņas māju – ar vecāku māju, jo pieradis pie siltuma, omulības un maiguma savā ģimenē, pieprasīs to arī no sievas. Viņš nākamajai sievai izvirza augstas prasības, tādēļ bieži vien paiet gadi, pirms izvēlas sev īsto, jo baidās kļūdīties. Neveiksmīgas laulības var izsist viņu no līdzsvara uz ilgiem gadiem. Toties tad, kad viņš beidzot izvēlējies sev līgavu, cels to vai debesīs un apbērs ar dāvanām. Kļuvusi par Vēža sievu, neiedomājieties izmest viņa veco džemperi vai mīļās lietiņas.

Kā tēvs Vēzis ir lielisks – daudzas mātes nevar lepoties ar līdzīgu attieksmi un uzticību saviem bērniem. Viņam piemīt neierobežota pacietība, patiesa ieinteresētība visās lietās, nelaimēs, uztraukumos un priekos, kas attiecas uz viņa bērniem.

Ja vēlaties iekarot Vēža sirdi, nāksies apbruņoties ar pacietību. Mūzika, izsmalcināta uzvedība, skaisti tērpi, dārgas (ne pārāk asas) smaržas un izturēšanās maigums ir tas, kas spēj piesaistīt un noturēt viņa uzmanību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+