×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
23. aprīlis, 2016
Drukāt

Franks Gordons: “Hūtes” vārdi Kremlim kā mūzika (91)

Foto-LETAFoto-LETA

“Rossijskaja gazeta” (www.rg.ru) ir Krievijas Federācijas valdības izdevums – avīze, kas publicē oficiālus dokumentus. Un šis vārda tiešā nozīmē Kremļa rupors dara “Krievijai un pasaulei” zināmu, ka “ietekmīgais (!) Latvijas politiķis, Ventspils mērs Aivars Lembergs” pasludina: Latvija sasniegusi fašistiskās Vācijas līmeni. Viņš to apgalvojis videosesijā, atbildot uz ventspilnieku jautājumiem.

Lembergs, kas pazīstams ar iesauku “Hūte”, salīdzināja Latvijas varas iestāžu lēmumu ierobežot telekanāla “Rossija-RTR” raidījumu translāciju un liegt tīmekļa portālam “Sputnik” bāzēties Latvijā ar nacistisko okupantu drošības dienesta SD brīdinājumu, ka par “nepareizo” raidījumu noklausīšanos draud nāvessods.

Lemberga teiktais Kremlim skan kā mūzika un ir zelta vērts. Tā jau ir ironija, ka gan RTR, gan “Sputnik” jau sen regulāri atkārto mantru par “fašisma atdzimšanu Latvijā”. Tagad Lembergs Kremlim par prieku ir “uz tās pašas līnijas”.

“Rossiskaja gazeta” uzsver, ka Lembergs ir “ietekmīgs”. Un te nu ir tas paradokss, ka vīrs, kas sācis savu municipālo karjeru padomju nomenklatūrā, kas apsūdzēts kriminālnoziegumos un jau gadiem ilgi atgaiņājas no tiesām, joprojām saglabā ietekmi patlaban stiprākajā koalīcijas partijā – Zaļo un zemnieku savienībā, diriģē laikrakstu “NRA”, joprojām vēršas pret NATO un pat pret amerikāņu jūrniekiem “savā” pilsetā – Ventspilī. Cara laikos tā bija stratēģiski svarīga neaizsalstoša osta, bet nu Lembergs izdabā Kremļa impēristiem, kuru emblēma ir tas pats divgalvainais ērglis.

Sarkastiskais smīniņš, kas negaist no šā vīra lūpām, ir ne mazāk raksturīgs kā viņa platmale jeb hūte.

Pievienot komentāru

Komentāri (91)

 1. Neotrockists Frenks Gordons turpina vadliniju- ne tikai sašķelt Eiropas sabiedrības, tuvinot sociāli- politisko spriedzi, veidot pastāvīgu kara histēriju, bet sarīdīt valsts sabiedrības pret ne trockistiskām personībām. Ja Frenk gordons būtu veicis LR labā tik daudz kā Lembergs, teiksim, sakārtojis kādu LR pilsētu, šajā pilsētā veicinājis jaunu ražotņu izveidi, tad Frenks varētu virināt savu klabekli. Tagad frensiņš rīda. Rīdīšana ir bizness, labs bizness, no rīdīšanas sekām veidojas jauni aizņēmumi, augļi… un par šo Frenkam noteikti kāds ko piešķiebs.

 2. Paldies jums visiem par komplimentu,nu jau ari mani, drizi vien, pierakstis pie Kremla agentiem.Ja es vienkarsi gribu, tikai un vienigi labas un draudzigas attiecibas ar kaiminvasti Krieviju,jus jau mani uzskatat par Kremla dancotaju. Jus savu viedokli uzskatat tika, ka pareizo,Visi, kuri ciena krievu tautu ir Kremla agenti un nodeveji, bet, kuri svilpo un danco pec Balta nama stabules ir tie pareizie?

 3. Balta nama trollis un ciklops Franks Gordons loti labi prot skelt Latvijas sabiedribu,kurina naidu starp latviesu un krievu tautam.Dzivosim saticiba un miera,cienisim ari citu cilveku viedokli.Lai vacas prom no musu milas Latvijas sie naida kurinataji,kuri skel visnekaunigaka veida musu sabiedribu.Dzivosim miera un satiba mani milie cilveki.Lielu laimi jums visiem!!!!!!!!

  • nu ko var gvelzt! lielākais trolls ir pats Hūte, tikai Kremļa. Vai nu neviens nedrīkstēs pateikt patiesību, lai nesāktu skanēt vexumvecais skaitāmpnats par fašismu, naida kurināšanau utt. Tātad ja saka to, kas nepatīk Maskavai, tā ir naida kurinašana, ja dzied pakaļ un luncinās, tad ir OK! Kāpēc tad necieni citu viedokli? Ko šķel un apsaukājies?

 4. man arfī liekas, ka tikai tādsw kibucnieks- fašistelis aizmirsīs 6 000 000 vācu mežoņu nogalinātos jūdiņus un līdīs pēcpusē hitlera-rotšildcūku bandai.

 5. gordonels vankšķ dumības, pats sevi slavē un skrien stukačot lai dzēstu komentus- īstas plukatas darbības:)

 6. nav jau 1-alaga, kāda mūzika – padumjā vai pos†padumjā es†rāde, blues, rock, jazz, rockandroll, fusion vai jazzrock!

 7. kad reizi par visam reizem-ASV specagents Franks Gordons beigs kurinat naidu starp latviesiem un krieviem.Mums ir vajadzigas normalas attiecibas ar Krieviju,nevis naida kurinasana pret kaiminvalsti Krieviju!

  • jā,. CIP p!darasi arī te !!!! Būtu kaut cik saprātīgu vanksķi vismaz noalgojuši..kauns skatīties uz tādu gordonu dumībām un apdilušo apģērbu:((

 8. zagt jau viņš prot, bet ir aizdomas, ka vēstures un visas citas zināšanas viņam pa nullēm. Zēns lika uz nepareizo kārti, būtu Rotšildiem pajautājis vai kā, ………….PAZUDIS, ja kas.

 9. cik noprotu , tad hūte algo pats savu krievu troļļu armiju ! un nav jau arī brīnums , jo zagļu pilsētā otra valsts valoda ir krievu !

 10. Paldies autoram!
  Varbūt, ka vismaz kāds lumpenis, kas gadiem ilgi fano par šo hūti un ZZS, aptvers hūtes patieso būtību, kas ne tikai apzog valsti, bet cītīgi kalpo kremlim.

 11. Lembergs ir zaglīgs cūka Atbildēt

  Bet nav atrasts advokāts Latvijā, kurš spētu ar šo zuti tikt galā.

 12. Lembergs faktiski ir Krievijas agents. Pret vinu jalieto krievu metodes valstij nevelamu personu apklusinashanai.

 13. Vēstures fakts. Latviju PSRS atdeva Eiropa ( Vācija- Molotova Ribentropa pakts) Tas ka tas bija iespējams ir tiešās sekas tā laika Eiropas politikai nevis Krievijas agresijai) Jūs, kas rejat uz Krieviju neredzat elementāras cēloņsakarības- visas Krievijas reakcijas notiek tikai pēc Latvijas petīcijām notām utt.Tas, ka Latvija tiek izmantota kā nagla pakaļā Krievijai – tas protams ir par daudz prasīt no Antiņiem. Tāpēc jau antiņi. Ar kodollielvalsti kura ir KAIMIŅŠ taču vajag kasīties, nevis tirgoties. Tas taču ir tik izdevīgi. Un ticēt meliem ka šī valsts plāno uzbrukt.

  • Neviens uz Krieviju nerej ! Tev rādās alkoholiķi.

  • Kaut ko tik idiotisku,tik vēsturiski kroplu ,domāju diez vai Urbis savā grāmatā ir samuldējis!
   Nē vecais,nu taču pēc 50 okupācijas gadiem,pēc Čečenijas,Gruzijas,Piedņestras,Ukrainas ,Sīrijas utt nekad neviens pat trakākās pohās neiedomāsies,ka tā tava kodolvalsts/ kāds sakars?/ varētu pat Latvijas lauku pelei pāri nodarīt.Slāvu trolli,nu kaut cik sajēgas jābūt arī melos.

 14. P.S. Nosauciet man ES valsti kurā ir kas līdzīgs valsts pārvaldībā,tiesībās.demokrātijā utt.kā Latvijā?

 15. Man ir neizsakāms kauns par savu valsti,ja to vēl var saukt par valsti.Un visnožēlojamākais ir tas,KA tas Kamerūnas džungļu papagailis mērkaķojas pateicoties TIKAI !!! tam,ka to PIEĻAUJ !!!faktiski VISI tādi paši viņa noprkti politklauni gan Saeimā,gan valdībā ,gan tiesu struktūrās.Viens noziedznieks ar savu kabatas partiju un ķēmu Brigmani galvgalī, faktiski ir nolikvidējis Latvijas valsti kā tiesisku,demokrātisku ES dalībvalsti.Ņirgājoties par ES pats noziedznieks ir uzfrišinājis gan Ventspili,gan savus kontus.Bez NATO šis ķēms sen laizītu nzoles Žirikam un Zjuganovam,nerunājot par Putinu.Ja viņš kaut ko tādu muld,tad pēc jauniem likumiem šim sovjietam ir vieta vismaz Guantenamo.Nu jau Kučinskim iegrūzts “padomnieks”/VDK stukačs iz Hūtes kantora.Brigmanim neinteresejot KO šis “advokāts”darījis PSRSā u.c. Rīga pieder SC un Ušakam, Latvija tagad ZZS un Punduram 11
  KAS pieder MAN un latviešiem? Vai latvietis atkal vergos 50 gadus???Prezidents un premjers — NULLE.KAS pasūta muziku LATVIJĀ???Mēs jau esam KF kolonija.
  Taču ne cenzūra?

 16. Lasot komentarus neredzu nekadu sakaru ar rakstu. Jaakomentee tad peec idejas ir raksts… vai es tieshaam kljuudos?

 17. RossijaRTR ir uz pusgadu slēgta vienīgi Lattelecom lietotājiem. Mūsu Pļavnieku daudzdzīvokļu mājas liftā ir parādījies Balticom plakāts, uz kura redzama Rossija24 zīmols kopā ar apmēram šādu tekstu: “Pazuda iemīļotie kanāli? Mēs jums tos atgriezīsim!”

 18. Ja dzied liidz kremlim vai tas nav arii maisos ko negrib atveert???

 19. Gan jau karļikam aplauzīs ragus…

 20. ................... Atbildēt

  hūte pazudis, pat mēslus nevāca……………..

 21. Visi krievi ir naida pilni

 22. Tu Izraeelas ,,rakstoni,, ! Taa ir kaa A. Lembergs saka. Tev vajadzeetu zinaat,ka Lembergs nevis ,,atgainjaajas,, no tiesaam,bet tajaas uzvar ! Toties Tava ,Gordon un Streipa apdziedaataa un slaveetaa sorosiitiskaa Vienotiiba ir sapuvusi liidz astei un smird ! Un tiesiskuma zinjaa 4.maija ,,LV,, iet konsekventi TOTALITAARISMA virzienaa. Lai nu kam,bet Tev gan vajadzeetu atpaziit totalitaarismu !

  • Vēstures fakts. Latviju PSRS atdeva Eiropa ( Vācija- Molotova Ribentropa pakts) Tas ka tas bija iespējams ir tiešās sekas tā laika Eiropas politikai nevis Krievijas agresijai) Jūs, kas rejat uz Krieviju neredzat elementāras cēloņsakarības- visas Krievijas reakcijas notiek tikai pēc Latvijas petīcijām notām utt.Tas, ka Latvija tiek izmantota kā nagla pakaļā Krievijai – tas protams ir par daudz prasīt no Antiņiem. Tāpēc jau antiņi. Ar kodollielvalsti kura ir KAIMIŅŠ taču vajag kasīties, nevis tirgoties. Tas taču ir tik izdevīgi. Un ticēt meliem ka šī valsts plāno uzbrukt.

  • Kaapèc tevi tik traki nacionaalistisks naids vrmo. Oxh peec nacisma…:)

  • Cik tiesās ir uzvarējis?

 23. ” … Un te nu ir tas paradokss, ka vīrs, kas sācis savu municipālo karjeru padomju nomenklatūrā…”
  PARADOKSS ir, ka visi, kas ir pie šprices LV un arī ES institūcijās, savu karjeru ir sākuši padomju nomenklatūrā, kung Gordon! Brīnums, ka Jūs to nezināt.

 24. Arvien vairāk cienu Lembergu.
  Ja būtu par ko , sen būtu cietumā.
  Dažiem te šķiet, ka valdības stulbos lēmumus neviens nedrīkst kritizēt.
  Katrs normāls cilvēks pats sev nosaka robežas ko viņš skatīsies, bet ko nē.
  Tikai slimie var priecāties par jauniem ierobežojumiem, kas liedž izvēlēties … jebko.
  Arī man riebjas “dzelzs aizkars” ko te būvē nu jau no otras puses uz Krieviju.
  Gan jau es pats izvēlēšos, vai man pļūtina murgus klausīties, vai obamas teroramāniju.

 25. Kāds skaists latvisks vārds tam hūtes zākātājam. Lai nu kāds, bet hūte, atšķirībā no Gordoniem un kremļiniem ir mūsējais :).

 26. ir paveicies, ka kaimiņos ir Krievija..Ar to var aizbildināt savu stulbumu, nevarību, failed state statusu un provinciālismu.. pat totalitārisma un vārda brīvības ierobežošanas aizbildināšanai tas der…
  Kā mēs dzīvotu bez Krievijas , Gordon??
  Kurš vienmēr ir nākošais vainīgais?)))

 27. Vispār Lembergs ir SIA ZZS īpašnieks,tad tālāko politiku nav grūti iedomāties.To atbalsta arī trešdaļa LV iedzīvotāju.Tikai problēma tā ka Putina,vai to kas viņu kontrolē, mērķis nav teritorijas pievienošana, bet gan iekarošana izmantojot pilsoņu karu,jeb hibrīdkaru un iedzīvotāju skaita samazināšana,ko var redzēt Ukrainas gadījumā.Kučmas valdīšanas laikā pievienošana bija reāli iespējama,bet to nemaz necentās izmantot.

 28. ZZS 1/3 ir taadi Lembergi.

 29. Jāslēdz arī krievu kanāls MIR, jo tur naida runu uztur Norkins !

 30. Frenkam taisnība, jo latvieši ir tik mazattīstīta tautiņa, ka , lai iebarotu vienus melus, tiem citus nevar rādīt.

 31. Poļitruks spalvu met, bet tikumu nē – cerībā, ka arī šoreiz čujs, ņuhs un poņa nepievils …

  • viņš ir izcils politiskais avantūrists, kurš vienlīdz labi prot “celt” kā komunismu tā kapitālismu…he he!

 32. Ko Latvija var likt pretī naidīgiem teleekrāniem ? Neko izņemot murgu ,,ugunsgrēku,, kas izpleties 1000 sēriju garš.Latvijai būtu ko pateikt savai tautai un pasaulei uz teleekrāniem par notikumiem sākot ar ,,baigo gadu,, vai vāl agrāk sākot ar 1905.gadu.Lai tas notiktu vajadzīga t.s.,, politiskā griba,, bet tās nav un nebūs.Nebūs arī ,,Dvēseļu putenis,, uz Latvijas 100-gadi,kad mazliet uzdziedās un uzdancos šeit vēl palikušie tautieši.Smagos noziegumos apsūdzētais ,un kas no tā? Šo goda nosaukumu varētu izpelnīties daudzi ,jo pamats tam ir ja salīdzina 10 miljardus no ieņem Igaunijas budžets un 7 ko ieņem latvijas budžets no kura vēl pēc pēdējām ziņām 1 miljardu izzog.

 33. Kas ir Gordons?Varbūt Gondons?

 34. un kas, gordoniņ, diriģē LA?

 35. Aivars Lembergs = Komunistiskā genocīda īstenotājs un aktīvs atbalstītājs ! …KAD BEIDZOT TIESĀS SLEPKAVAS = KOMUNISTUS ?

  • Čekas ģenerālis JOHANSONS raksta memuārus un ar Godmani sēž bāros, ne uz mūžu aiz restēm. Brigmanis un lembergs vada ZZS – prezidentu, premjeru un PADOMJU BRĪVO LATVIJU!!! Okupanti un kolonisti dzīvo cepures kuldami !!! NEVIENU NETIESĀS !!!

  • Genociidu iisteno visas liidz shim pie varas esoshaas valdiibas. Lembergam shaadu iespeeju nav …Lembergs ,,genociidu ,,var iistenot vieniigi Ventspilii. Bet,vai taa ir ? To pajautaajiet ventspilniekiem…

 36. Nav iemesla izbrinam, Atbildēt

  jo ko var veleties no bijusajiem kompartijas kangariem,kuri jau tajos laikos prata veikli apmulkot laudis un veikli zagt.

  • Lemberga ,,zagshanas,,faktus nespeeja pieraadiit pat centiigais ,Sorosam kalpojoshais ,,LV,, represiivo orgaanu kopums ! Ko Juus te muldat ? Juus neredzat,ka shobriit prettautiskaa un ciniskaa 4.maija ,,LV,, iet komunistiskaa totalitaarisma virzienaa ? Tad izberzeejiet acis !

 37. ko var gribeet,savaa un daudzus gadus LEMBERGS siem visiem tagadejiem zagliem un laupiitaajiem,kas aptreiz atrodaas zzs partija(arii zalie) maksaaja STIPENDIJU,ZALAIS EMSIS veel pazaudeeja portfeli ar visu naudu ,ko LEMBERGS bija atgaadaajis uz RIIGU.taatad vins var atlauties un neviens vinam muti nevar aizbaazt.TAAKAA MUUSU VALDIIBA SASTAAV NO ZAGLIEM UN PASLABUMA GUVEEJIEM.VEEJONIM NAV KO BRIINIITIE,KA IGAUNIJA IEKASEE 10 MILJARDUS VAIRAAK.

 38. viltīgi viltīgi..!;) Atbildēt

  Ir jābūt ļoti nesaprotošam politiskos procesus lai uzklausitu cionistu ” nesavtīgos” padomus “no tīras sirds”. Tas ka sādiem padomdevējiem, kas veikli un samudzināti nomaskējas, lai bīditu savas intereses, tik dota tribīne, vien ir nodeva.
  Izlaisju tikai virsrakstu. jo neuzskatu, ka latviešiem japieņem svešu tautu padomi, kas ir balstīti uz so citu tautu interesēm.
  ejiet maja un tur ari komandējiet. Oki? 🙂

 39. Frank Gordon, Jūs esat savā elementā un ļoti drosmīgs!

 40. ZZS vadītāji,vai tiešām jūs esat tik gļēvi,ka nevarat izteikt savas domas par ši tautas nodevēja izteikumiem,jeb jūsu saknes ir turpat kur lembergam-Maskavā????

 41. liberos Frenkam jāzin, ka ne tikai Lembergs domā, ka Latvija kļūst nacistiska. Es arī tā domaju. Jautājums, kas ir Frnks Gordons?

 42. Fui, cik pretīgs ir mūsu Tautas ienaidnieks – Lembergs!

 43. Šodien Latvijā ir tā paša klasiska situācija, kuras būtība ir tā, ka grūti saprast kurš kam kalpo! Kas attiecās uz Lembergu, tad par to nekad un nekādu šaubu nav bijis. Jebkurā brīdī viņa “ironiskais smaids” var pārversties naidīgā grimasē. Pateicoties mūsu vājiem un ar neskaidru noslieci valsts vīriem, viņa bezkaunībai nav robežu.

 44. frenkijs ir sorosita vietvaldis[smotrsjastnijs], kam dots uzdevums sanaidot latviesus un tad lai sava starpa izkaujas. frenko atgadina gebelsa stabuliti ,nez kapecvinam tuvaki ir ukru naciki. lembergs ir latvijas patriots ar lielo burtu.

  • ko tad nu izliecies par “jāni” 🙂 laikam jau pārāk liels pieprasījums pēc troļļu darba darīšanas pie mums nav, ja nevar atrast tādu, kurš spētu “ticami” latviski uzrakstīt 😉 un tam kremlinu ieviestajam terminam “naciķi” vairāk atbilst tieši “jūsējie” kremļa imperiālisti. Tieši kremlijā notiek “nacisma atdzimšana” nevis Latvijā, tā ka aiztaupi savus izdales materiālus, neviens cik necik adekvāts cilvēks tiem jūsu kremlijas informācijas mēsliem tāpat neticēs

  • jāni, Lembergs vienk. ir mūsu nacionālais soross. Soross savukārt ir Frenka nacionalais soross. Tā nu Frenkijs grib lai mēs te atdod visu kasi bez atlikuma un visus grožus pilnībā viņa tautas sorosam.

  • Interesanti būtu uzzināt cik tev maksā par tādu haltūru, jeb tu pūlies aiz “morāla stimula”. Tad jau skaidrs, ka panākumi niecīgi. Naudiņa aizplūst uz Panāmu bet jūs te halturējiet par kādu krutkas malciņu.

 45. Nepatīkamas patiesības runāšana, kā to reizēm visai asi dara Lembergs, jau nav iztapšana Kremļa interesēm.

 46. Kaut vienu vārdu nepatiesības viņš ir pateicis?Es saprotu ka mūsu uz vēdera līdējiem nepatīk,bet tā taču ir balta patiesība un apstrīdēt to ir neiespējami.

  • Te neko nevajag apstrīdēt. Tos kanālus jāklapē ciet un pie viena tādiem komunisma un gaišas nākotnes propagandoniem hūte vai bez.

 47. Lembergs jau sen un apzināti pūš Kremļa stabulē. Šim vīram laba oža – vienmēr saodīs pareizo vēja virzienu. Iespējams, ka gaida krievu okupāciju un cer būt par vietvaldi. Tad arī visa kriminālā pagātne tiks norakstīta un vairs nevajadzēs atgaiņāties no prokuroriem un tiesām. Un tas, ka ZZS tagad ir pie varas, ir traģiski un bīstami.

 48. ZZS ir sapuvusi partija.Zog tur visi.Lielaka dala diezgan gudri.

 49. latvietis parastais Atbildēt

  lai kā rietumu propogandas melu troļiem tas nepatikltu lembergs pateica baltu patiesibu

  • o, vēl viens “jānis” 🙂 tikai šis trollis sevi nosaucis par “latvietis parastais” 🙂
   kolaborants parastais tu esi, nevis latvietis (un ar latvieti šajā gadījumā es saprotu nevis entisko izcelsmi, bet gan piederību Latvijai, lojalitāti valstij, kultūrai, valodai un zemei)

  • Normālos apstākļos Lembergam būtu taisnība, bet diemžēl ne Sputnik, ne RTR-Rossija nav normāli masu informācijas līdzekļi šī vārda rietumu izpratnē.

 50. Lambergam ir jāsez.

 51. Un man apgalvo, ka Kremlim nav ietekmes aģentu ! Ir, tikai tā drosme saukt vārdos jau nav – tur pat 12 advokāti pierādīs , ka saule lec rietumos…

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Vai viņš nelika iedarbināt piekto pantu?

Piektdien, 15.jūnijā, svētku rīkotāji informēja par drošības pasākumiem gaidāmajos XXVI Vispārējos latviešu dziesmu un XVI Deju svētkos. Papildu finansējums kārtības un drošības uzturēšanai tiekot atvēlēts katros svētkos, un šogad tiem novirzīti 790 750 eiro. No kopējās dotācijas vislielākā daļa – 308 276 eiro – novirzīta Iekšlietu ministrijai.

Svētku laikā darbosies arī Operatīvās vadības grupa, kuras pienākums būs rīkotāja vārdā nodrošināt pasākumu nepārtrauktu un preventīvu drošības vadību un, ja nepieciešams, arī ārkārtas situācijas vadību. Svētku pasākumos iesaistīšot arī Nacionālos bruņotos spēkus, jo, pastāvot aizliegumam par dronu izmantošanu svētku koncertos, armijas speciālistiem atbilstoši likumam būs tiesības lidaparātus neitralizēt vai notriekt.

Vai šogad Jāņu svinēšanai nebūs par maz laika?
Draugiem Facebook Twitter Google+