Horoskopi un mistika
Kokteilis

Ielūkoties nākotnē. Kad zīlēšana var kaitēt? Skaidro dziednieks Oskars Peipiņš2

Foto – Shutterstock

Gandrīz katram kādreiz rodas vēlme ielūkoties nākotnē, uzzināt, ko sola nākotne.  Jautājām dziedniekam OSKARAM PEIPIŅAM vairāk par zīlēšanu.

“Lejot svinu vai vasku, ieklausoties tautas ticējumos, zīlējot kafijas biezumos, izmantojot svārstiņu, liekot kārtis un izmantojot citas metodes, tiešām iespējams kaut ko uzzināt par nākotni, taču cilvēkam bez padziļinātām zināšanām to darīt ir visai bīstami un bezatbildīgi. Diemžēl ar zīlēšanu gada nogalē bieži izklaides pēc nodarbojas jautras, nereti arī iedzērušas kompānijas, neapzinoties, ka tam var būt nopietnas sekas. Cilvēks, kurš, nezinot noteikumus, cenšas ielauzties ezoterikas zināšanās, ir pielīdzināms zilonim trauku veikalā,” skaidro dziednieks Oskars Peipiņš.

Informācija var kaitēt

Dziednieks iesaka rūpīgi apdomāt, pirms mēģina ielūkoties nākotnē. “Ne velti Svētie raksti saka, ka nevienam nav ļauts uzzināt savu nākotni. Starp citu, pastāv viedoklis, ka meteorologi sapelna ļoti lielu karmisko nastu, nepārtraukti mēģinot uzzināt, kādi laika apstākļi gaidāmi, tāpēc arī bieži kļūdās. Pirms zīlē, jāuzdod sev daži būtiski jautājumi. Vai tiešām esmu gatavs uzzināt patiesību un uzņemties atbildību par zināšanu sekām? Vai spēšu rezultātam pārlieku nepieķerties? Kad būsi ieskatījies aiz noslēpumainā plīvura, vairs nevarēsi dzīvot tā, it kā to nebūtu darījis. Zīlēšanas rezultāts nesagatavotam prātam var kļūt par personisko 11. septembri, kas pilnīgi izsit no līdzsvara. Var atklāties kaut kas nepatīkams, piemēram, nākamais gads būs neveiksmīgs. Tas cilvēku bieži ieprogrammē uz nolemtību. Viņš pasīvi ļaujas notiekošajam, jo ir pārliecināts: lai ko darītu, gads vienalga būs neveiksmīgs.

Arī lielisks rezultāts kādam var būt klupšanas akmens. Piemēram, šis ir Kazas gads, un ļoti iespējams, ka cilvēks ierauga: viņu gaida kolosāla augšupeja biznesā, un naudas straume viņu izvēlēsies par savu zaļo karali. Dažs var spriest: o, beidzot varu atslābt un ļauties pašplūsmai, šis jebkurā gadījumā būs mans gads! Sak, suņi rej, karavāna iet uz priekšu, bet es atpūšos un kaifoju. Diemžēl tad nekas no izzīlētā nepiepildīsies. Gribu uzsvērt: zīlēšanas rezultāts paredz nevis pasīvu gaidīšanu, bet gan aktīvu rīcību mērķa labā!”

Ko rāda zīlēšana

“Patiesībā neviens pilnīgi droši nevar zināt pat to, kas notiks pēc pusstundas. Zīlēšanas rezultātu veido cilvēka domu, emociju, jūtu un rīcības summa konkrētajā brīdī. Iespējams, jau pēc mirkļa viņš mainīs attieksmi pret kaut ko savā dzīvē, un kārtis vai kafijas biezumi rādīs pavisam ko citu. Nekas nav akmenī iecirsts. Cilvēks lielā mērā pats veido savu nākotni, pats ir savas laimes kalējs. Zīmes, kas nāk, tikai parāda, cik pareizi ej pretī mērķim.

Labs dziednieks ne tikai pateiks, kāda konkrētajā brīdī izskatās nākotne, bet arī atklās, kas jādara, lai izzīlētais notiktu vai nenotiktu. Nosacījumi ir vienmēr, taču jāpiemīt īpašām spējām, lai tos prastu ieraudzīt!

Zīlēšana var atklāt – šogad atradīsi savu otro pusīti. Tas nozīmē tikai to, ka ir īpaši labvēlīgi apstākļi, lai tas notiktu. Tomēr, iespējams, ir nosacījums, ka tas notiks vienīgi tad, ja, piemēram, ik rītu vingrosi vai bieži apmeklēsi kultūras pasākumus. Vienmēr kaut kas jāmaina domāšanas, emociju vai rīcības līmenī. Bet, ja nezina nosacījumus, cilvēks visu gadu varbūt nepacietīgi gaida liktenīgo tikšanos, taču tā arī nesagaida.”

Arī nepatīkams zīlēšanas rezultāts nenozīmē nolemtību, kuras priekšā cilvēks ir bezspēcīgs. Gluži pretēji, tā ir zīme, ka dzīvē kaut kas jāmaina. Vajadzīga aktīva rīcība! Piemēram, kāds var ieraudzīt, ka jaunajā gadā mirs. Uzzinot ko tādu, gandrīz jebkurš pēc tam nespēs mierīgi gulēt un ieslīgs grūtsirdībā. Taču visbiežāk augstākie spēki šādi grib par kaut ko brīdināt, piemēram, ka jāmaina dzīvesveids, jāpārtrauc alkohola lietošana vai jābūt piesardzīgākam, vadot automašīnu. Oskars Peipiņš atceras klientu, kurš dzīvojis bez jelkāda mērķa. “Viņam dakteris bija paziņojis, ka veselības problēmu dēļ daudz laika šajā saulē vairs nav atlicis. Kad atvēru savu piezīmju grāmatu, cilvēks ieraudzīja manu pārpildīto darba grafiku. Pēc kāda laika stāstīja: “Lai maksimāli jēgpilni izmantotu atlikušo laiku, jūsu ietekmē esmu izveidojis blīvu veicamo darbu sarakstu daudzus mēnešus uz priekšu. Katru dienu cenšos izdarīt pēc iespējas vairāk. Kad atnāks kaulainā ar izkapti, teikšu: klau, man galīgi nav laika!” Viņš sevi pārprogrammēja, atrada dzīvei piepildījumu un bija glābts.”

Lai uzzinātu atbildi, ļoti pārdomāti jāformulē jautājums. “Sieviete svārstiņam prasa: vai es visu laiku būšu kopā ar šo cilvēku? Atnāk apstiprinoša atbilde, un viņa ir priecīga. Taču tikpat labi tas var nozīmēt, ka visu mūžu mocīsies ar viņu, gribēs, bet nespēs pamest,” skaidro dziednieks.

Ne visi saņem atbildes

Dziednieks atklāja, viņaprāt, drošāko metodi, kā kaut ko uzzināt par nākotni, neriskējot saņemt nevajadzīgu informāciju.

Vakarā pirms dzimšanas dienas uz naktsskapīša pie gultas noliek papīra lapu, pildspalvu un īsi pirms gulētiešanas palūdz: “Mana zemapziņa, tu zini visas manas vēlmes un nodomus. Lūdzu, parādi, ko varu gaidīt tuvākajos 12 mēnešos! Ja uzskati par vajadzīgu atklāt, ar ko man jārēķinās, izdari tā, lai es pamostos laikā no četriem līdz sešiem (vasarā no trijiem līdz pieciem).” Tas ir labākais laiks meditēšanai, kad racionālais prāts ir vismiegainākais un pilnīgs bremze, turpretī zemapziņa – ļoti aktīva.

Šajā laikā Mendeļejevs esot izveidojis ķīmisko elementu periodisko sistēmu. Ilgi mocījies, domādams, kā tos vislabāk sarindot. Puspiecos no rīta kaut kas viņu uzmodinājis, un ķīmiķis gandrīz autopilotā elementus salicis pa pareizajiem plauktiņiem. Atrodoties robežstāvoklī starp nomodu un miegu, var notikt tā dēvētā kanalēšana jeb bezkaislīga informācijas pierakstīšana, kad roku vada kāds egregors jeb netverama smalkās pasaules būtne.

Ja tava zemapziņa un sargeņģelis uzskatīs, ka esi pelnījis un gatavs saņemt informāciju, tas notiks. Uz lapas vari pierakstīt vīzijas, jo, iespējams, uzreiz nevarēsi tās saprast.

“Taču, ja zemapziņa uzskatīs, ka zināšanas par nākotni tev varētu kaitēt, no tām pasargās. Vai zinājāt, ka naktī ikviens redz aptuveni 30 sapņus? Kādēļ gan atceramies labākajā gadījumā vienu? Tāpēc, ka kāds ļoti centīgi mūs sargā no zināšanām, ko nabaga prāts, kurš ir samērā primitīvs, nav gatavs aptvert un izmantot. Zemapziņa nepieļaus, ka cilvēks dabū pārmērīgu šoku, tāpēc šī metode ir drošāka par pārējām.”

Viss, kas šķiet zīmīgs, saņemot informāciju, jāpieraksta dienasgrāmatā.

Zīmes ir visur

Dziednieks stāsta, ka ikvienam Visums nepārtraukti sūta dažādas zīmes, tikai jāmāk tās ieraudzīt un iztulkot. “Reiz, kad gāju gar Barona centru, garām traucās tramvajs. Kāda meitene ļoti tuvu man kliedza puisim ielas pretējā pusē: piezvani man! Domāju – kāpēc man tas bija jādzird? Piezvanīju sievai. Viņa bija pārsteigta. Kā zināji, ka ļoti gaidīju tavu zvanu?

Svarīgākais ir saprast, ka visas zīmes ir vērstas uz labu. Daudzi saskumst, ja ceļam pārskrien melns kaķis. Tas esot uz nelaimi. Patiesībā tas nozīmē – uzmanies! Kaķis jāuztver kā sarkana brīdinājuma lampiņa. Skaties zem kājām! Varbūt kaut kur kanalizācijas lūkas vāks nozagts un ir risks iekrist. Melns kaķis patiesībā ir labs draugs.

Nav sliktu zīlēšanas rezultātu, ir tikai slikti tulki. Mēs paši varam veidot savu likteni. Senie grieķi teica: ja gribi būt laimīgs, tad esi! Izmanto pat nepatīkamus zīlēšanas rezultātus savā labā!”

Oskars Peipiņš par 2015. gadu

“Skatoties pēc numeroloģijas, 2015. ir plānošanas un augšupejas gads, kas aicina ikvienu: lūdzu, droši izmanto mani par tramplīnu uz panākumiem!
[wrapintext]
[/wrapintext]
Brīdinu zīlētājus: zīmes var parādīt, ka gaidāms grandiozs un megaveiksmīgs gads. Tā tiešām var būt, taču jāsaprot – veiksme nenozīmē, ka nevajadzēs neko darīt. Tieši otrādi! No tiem, kuriem vairāk dos, arī vairāk prasīs. Ja neesi gatavs ieguldīt pūles, lai izzīlētais piepildītos, nav pat vērts pieslēgties Universālajam psihiskajam visuma laukam, kur glabājas informācija par mūsu pagātni un nākotni.

2015. pēc ķīniešu kalendāra ir Kazas gads. Tā ir mazliet naiva, kaprīza un slinka, taču arī ļoti garīga un tīra. Kaza ir ar raksturiņu: ļoti ambicioza, tendēta uz sasniegumiem. Viņai vajag odziņu, dzirkstelīti, kaut ko neatkārtojamu un neaizmirstamu. Bet – vēlreiz atkārtoju – tikai, ja uzņemsies atbildību par mērķu sasniegšanu, kaza būs tev labvēlīga!

Saistītie raksti

Ja cilvēka gadu skaitli, kas aprit šajā gadā, var izdalīt ar 7 vai 12, tas nozīmē, ka viņu gaida īpaši lieli izaicinājumi, kas var atnest ļoti spēcīgas un radikālas pārmaiņas. Tā var būt, piemēram, dzīvesvietas, partnera, darba, profesijas vai sociālā statusa maiņa. Vecais grūs, bet jaunais nāks vietā. Taču, līdzībās runājot, tikt uz nākamo klasi iespējams, tikai nokārtojot ieskaites iepriekšējā.”

 

36,6 °C konsultants OSKARS PEIPIŅŠ, dziednieks

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pabeidz iesākto un plāno nākotni! Horoskopi 15.septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daži dzīvi baudīs pilniem malkiem, kas novedīs pie konfliktiem! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Velti laiku savai veselībai un mājiniekiem! Horoskopi 14.septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LL
Lato Lapsa
Latvijā
Neizdodas finanšu ministra Reira “gājiens ar Ploku” 2
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
VIDEO. Kariņš pauž pārliecību, ka Latvijas pabalstu sistēma būtu uzlabojama
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Tāds humors tautai nepatīk 1
2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Piņķos gāzīs miljonus? Reģistrēta komercķīla teju 50 miljonu eiro vērtībā
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Ugunsgrēkā dzīvoklī Rīgā bojā gājuši divi cilvēki: dzīvību zaudējis arī nepilngadīgs bērns
44 minūtes