×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
20. aprīlis, 2015
Drukāt

Voldemārs Krustiņš: Iespļāva ģīmī? Noslaukos un eju tālāk! (15)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Latvijas Republikas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs

Jā, bet kā citādi noturēt valdību un noturēties pašam tajā? Politiskā kultūra. Jūs jokojat?!

Nu jau pagājis krietns laika sprīdis, kopš “Latvijas Avīzes” līdzstrādnieks Ģirts Zvirbulis mūsu avīzes lasītājus informēja par negaidītu un pārsteidzošu ārlietu ministra E. Rinkēviča paziņojumu, ka “Saskaņas centra” un Nacionālās apvienības mērķis neesot brīva LV, bet totalitāra valsts, kuru pēc tam var nodot Kremlis. “Tagad,” kā gluži loģiski sprieda Ģirts, “viņam (tas ir Rinkēviča kungam) nāksies skaidroties koalīcijā.” Jo Rinkēviča kungs ir ne vien ārlietu ministrs, bet arī valdošās koalīcijas partijas “Vienotība” spices vīrs. Savukārt valdošajā koalīcijā ietilpst vēl ZZS un Nacionālā apvienība. Cik zināms, t.s. civilizētajās valstīs valdošo jeb vadošo koalīciju dalībnieki turas kopā un cits citam sejā nespļauj, kā to ir darījis Nacionālajai apvienībai ārlietu ministrs Rinkēvičs. Jo citādi rupjais politiskais apvainojums nav apzīmējams. Turklāt tas izdarīts t.s. Latvijas prezidentūras laikā, kurā, pašreizējās valdības vadītājas L. Straujumas skatījumā, “mēs labi izskatāmies”.

Saprotams, ka L. Straujuma, E. Rinkēvičs un visa “Vienotības” spice var palikt pie savas pašapmierinātības un savas “politiskās kultūras” un pašam spļāvējam Nacionālās apvienības sejā vairs ne par ko nav “jāskaidrojas” vai jāatvainojas ne koalīcijā, ne sabiedrības priekšā, jo vairāk tāpēc, ka Rinkēviča izdarība no NA puses skaidrota, ka tā neesot problēma starp koalīcijas partijām, bet gan konkrētā ministra nepatika pret NA. Var teikt, ka ar šo paziņojumu spļaudeklis no NA sejas noslaucīts, tomēr atcerēšos, ka pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām toreizējais “Vienotības” spices vīrs Dz. Zaķa kungs stipri līdzīgi, bet ne tik rupji sameta vienā maisā NA un “SC”.

Pašreizējā pastāvīgi daudzinātajā ģeopolitiskajā situācijā, kuru vēl “bagātina” vietējā speciālā jeb valsts prezidenta meklēšanas situācija, ir interesanti vērot, kā savstarpējas apspļaudīšanās meistari mēģina sastiķēt vēl vienu koalīciju. Noslaukāmies un ejam tālāk? Varbūt pat – ko tur slaucīties, līdz nākamai reizei, tad gan…

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. V. Krustiņam kā Sarkanās armijas poļitrukam, kas piedalījās PSRS invāzijā Čehoslovākijā, vajadzētu paklusēt ar savu demogoģiju, NA un SC abas ir Kremļa partijas, tikai muļķi to neredz. Ceru, ka Krustiņš nav tik liels muļķis? Tad FSB provokators gan.

 2. bukstiņu vārot, vienmēr esmu sapratusi, ka NA tiek ēsta ārā no valdības koalīcijas. Dombrovskis jau visādi centās, piemānot ar solījumiem budžetu veidojot. Tagad viss turpinās. Premjerei laikam ES un EP ir uzdevusi izmest no valdības NA , arī Junkeram solījusi…var tā būt! Laikam uzminu..un tad nu no skapja iznākušais raujas ko var! Uzdevums jāizpilda!

 3. Labāk gan ģīmi kārtīgi nomazgāt ar ziepēm.

 4. Tieši tā! NA taču absolūti neinteresē ne Liepājas metalurgs,ne Ķemeru sanatorija,ne samazināts PVN pārtikai,ne ienākuma nodoklis pēc maksātspējas principa kā visā pasaulē,ne Eiropas Sociālās hartas visu punktu parakstīšana,ne atsevišķs pensiju fonds kā citās ES valstīs un pat ne visu strādājošo un viņu ģimeņu locekļu veselības obligātā apdrošināšana un atraitņu pensijas,kā,piemēram,Igaunijā un Lietuvā! NA nesaredz pat Rodina.lv ilggadīgo kaitniecisko darbību! Ieciklējušies vienīgi uz ieplānoto TV krievu kanālu!

 5. Uz to gimi vien paskatoties nelabi paliek ,kur nu vel tadam sedet blakus pretigi,VIENOTIBAI GODS.

 6. Nu ja varnešiem (vars vīriem un sievām) nerūp sava reputācija, tad situācija ir bezcerīga (politiskā koma). Seņči komas situāciju 20 gs. sākumā risināja ar mieta un brugakmeņa palīdzību!

 7. Putina ideoloģiskie karotāji, lai destabilizētu situāciju citās valstīs izplata baumas, ka savā valstī un tautā ietekmīgi cilvēki tiek diskreditēti palaižot baumas, ka sadarbojušies ar VDK ( piem. Lietuvas prezidente). Latvijas ārlietu ministrs rīkojas, bet ikurāt tāpat, kā kad būtu Putina propagandists. Tāpat tā geju būšanas publiskošana, kas Latvijas ārlietu ministru ierindoja tai gājienu publikas līmenī, kas tur gorās, sūkājās un krata locekļus.

 8. Visas tās “partijas” ir izbijušās kompartijas filiāles. Un tie savstarpējie kašķi ir tikai tāda ālēšanās.
  Kāpēc NA ir tāda apspļaudāma partija? Tādēļ, ka NA ir iedota tāda loma! NA ir kompartijas filiāle, kuras uzdevums ir diskreditēt nacionālismu latviešu tautas acīs. Parādīt, cik tas nacionālisms ir gļēvs, stulbs, apātisks, pērkams, divkosīgs, svētulīgs, u.t.t. Un ar šo uzdevumu tā sauktie “nacionālisti” lieliski visus šos gadus ir lieliski tikuši galā. Pirms Dzintara kompānijas Saeimā snauduļoja Grīnblata brandža. Par cik bija reāli draudi, ka par tiem “brekšiem” kārtējās vēlēšanās neviens vairs nebalsos, tad “nacionālistu” rindas tika uzlabotas ar “svaigām asinīm”. Tas “pretspars”, ko visus šos gadus NA it kā ir izrādījusi SC ir visīstākais mīts. Tas nav pretspars, bet gan tāda jauka saspēle! Katrs, kurš objektīvi paanalizēs šo partiju “pretdarbību” visu gadu garumā, to sapratīs. Faktiski jau VISAS Saeimā pārstāvētās partijas darbojas kā viens saskaņots veselums. Un šī kopdarbība ir antinacionāla, pret latviešu tautu vērsta. Nav atšķirības, vai valdības špicē ir “Latvijas ceļš”, “Tautas partija”, “Latvijas pirmā partija”, “Vienotība”vai tie paši “nacionāļi” ( Krasta valdība) – visos gadījumos, šo valdību darbības rezultātā ir ievērojami cietušas latviešu tautas nacionālās intereses un mūsu valstiskums. Saskaņieši, tāpat kā PCTVL kalpo tikai kā bubuļi, ar ko baidīt latviešus . Ja nebūtu tāda SC, kā gan piespiestu latviešus balsot par “Vienotību” vai vispār apmeklēt šo partiju rīkoto vēlēšanu balagānu?

 9. Līdzīgā veidā taču NA ir atteikusies pat no progresīvā ienākuma nodokļa un samazinātās PVN likmes pārtikai! Vēl viena sile-padomes valsts uzņēmumos,ir izrādījusies svarīgāka!

 10. Te visu nosaka seksuālā orientācija. NA apvienība un CS ir aktīvi homoseksuālisma ienaidnieki,tik vien te abām partijām saskan. Rinkēvičam vārds gejs skan lepni un te visam kašķim sākums.

 11. Partija "Visu Sēlijai!" Atbildēt

  Tas pagaidām ir NA liktenis un misija – būt par partiju bez pašcieņas. Ta šos saukā par nacistiem, ta par Krievijas aģentiem, ta šiem uzspļauj – šie noslaukās un turpina nest savu misiju koalīcijā ar vārdiem: “ja ne mēs koalīcijā, tad mūsu vietā būs SC! Labāk mēs būsim spļaujamtrauks un klozetpods, bet nodrošināsim, ka SC nav pie varas.”
  No otras puses – ja Vienotība paņems koalīcijā SC, tad latvieši (it sevišķi Ukrainas daļas okupācijas un kara rezultātā) par Vienotību nebalsos, bet, visdrīzāk, nākošreiz savas balsis atdos NA.
  Mans ieteikums NA – ja uz jums turpinās spļaut, tad 1 gadu pirms Saeimas vēlēšanām ļaujiet Vienotībai sakopoties ar Rinkēviča nemīlēto SC. Tauta ieraudzīs, ka šādā kombinācijā īstie Krievijas aģenti ir V, SC un Rinkēvičs.

Draugiem Facebook Twitter Google+