×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
30. oktobris, 2015
Drukāt

Igauņi aicina latviešus protestēt pret masu imigrāciju (5)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Šodien no plkst.15.30 Igaunijas Nacionālās frontes fonds (Euroopa Rahvusrinne SA) sadarbībā ar Vienotības tautas demokrātisko partiju un Valgas pašvaldību rīkos pasākumu pret masu migrāciju, kurā aicina piedalīties arī latviešus, informēja Mārīte Bizene.

Pasākuma sākumā iekļauta tēvu zemes dziesmu dziedāšana, savukārt plkst.18.30 Igaunijas un Latvijas robežpunktā Raja ielas un Rīgas ielas krustojumā sāksies lāpu gājiens. Ap plkst.19 tiek plānots, ka gājiena dalībnieki nonāks pie Latvijas robežas.

Pasākuma organizatori plāno izveidot cilvēku ķēdi pār Igaunijas un Latvijas robežu. Tā būtu kā zīme valdībām un visai Eiropai par kopīgu nostāju pret masu imigrāciju. Tāpat arī šī akcija palīdzēs saliedēt Baltijas valstu tautas, uzskata pasākuma organizatori.

Pasākuma organizatoriem atsaukušies arī latvieši.

“Mums tur ir jābūt un jāiet igauņiem pretī. Aicinu pieteikties visus, kuri domā tāpat un ir gatavi pievienoties kopējam pasākumam. Pulcēsimies pie Latvijas-Igaunijas robežas ar karogiem un lāpām, lai kopā ar brāļiem igauņiem protestētu pret uzspiesto masu migrāciju!” sociālajos tīklos aicina pasākuma organizators, kurš mītiņu organizēs pierobežas pilsētā Valkā.

Pasākumu organizē biedrība “GiiBii” sadarbībā ar ilglaicīgu pilsonisku aktivitāšu projektu “stopimigracija.lv”.

Organizatori atklāja, ka, lai gan vairāki simti iedzīvotāji mājaslapā “www.draugiem.lv” un “www.facebook.com” ir paziņojuši, ka uz pasākumu ieradīsies, pagaidām par apmeklētāju skaitu grūti spriest. Tiek plānots, ka daļa pasākuma apmeklētāju ieradīsies ar privāto auto, taču tiek atklāts, ka biedrība “GiiBii” ir noorganizējusi autobusu ar 20 vietām.

Nekas vairāk kā došanās lāpu gājienā pretī igauņiem no Latvijas puses plānots netiek.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Prātīgāk būtu protestet pret masveidā uzspiesto emigrāciju un tās izraisošiem iemesliem un pieprasit saukt pie atbildības izraisītājus.Šajā reizē pret imigrāciju protestes emigrācijas izraisītaji,kuriem imigrācija kļūs vitāli nepieciešama.

 2. Ja taa gribaas protesteet, vai tad nebuutu jaaprotestee arii pret ES abalstu maksaajumiem? Tas tad buutu taisniigi, bet tad jau arii kopeeja Eiropa nav vajadziiga un varees atkal karot savaa starpaa!

  • Kopīgiem spēkiem jāsargā Eiropas ārējās robežas no ne- eiropiešiem, ne jābaro mākslīgi veicinātā migrācija, kas iecerēta nacionālu valstu iznīcināšanai.

 3. Mūsu valdība jau arī “LABPRĀTĪGI” uzņems bēgļus, bet vai mēs tam piekrītam?

 4. Igauņi taču UZAICINĀJUŠI cik tur tūkstošus “bēgļu”
  un AICINĀŠOT cik tur vēl !! 🙂
  Vai varbūt tās b*bas, kas to fleitēja ir vienkārši
  NOCIETUŠĀS pēc MELNĀM ipelēm ??

Draugiem Facebook Twitter Google+