×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
8. marts, 2013
Drukāt

Igauņu pārīti pieķer seksā Bali salas templī

Indonēzijai piederošajā Bali salā kāds igauņu pārītis pieķerts seksuālās darbībās hinduistu templī, un amatpersonas pēc šī incidenta apsver iespēju izlikt hinduistu tempļos izkārtnes “nekādu seksu”, ziņoja Indonēzijas mediji.

32 gadus veco igauņu atpūtnieci Katrinu un 43 gadus veco igauni Urmasu templī Sarasedas ciemā pieķēra jaunatnes kustības līderi, kas bija ieradušies pārbaudīt tur notiekošos remonta darbus. Policija aizveda Katrinu un Urmasu uz nopratināšanu. “Viņi sacīja, ka tiešām neesot zinājuši to, ka Bali ir aizliegts sekss tempļos, tāpēc mēs viņiem ļāvām iet un atstājām šīs lietas atrisināšanu ciema vecajo ziņā,” piektdien sacīja Gianjaras apriņķa policijas priekšnieks Hadi Purnomo. “Ciems beigās nolēma sarīkot tempļa šķīstīšanas ceremoniju un lika pārim samaksāt 20 miljonus rūpiju (1,1 tūkstoti latu) šī rituāla finansēšanai,” sacīja policijas priekšnieks.

Katrina un Urmass arī atzinās, ka pirms seksa izmantojuši tempļa brīvdabas dušu, un atvainojās par savu rīcību. Vietējās amatpersonas tagad spriež par to, vai tempļos esošajām izkārtnēm “neēst” (“no eating”) un “nesmēķēt” (“no smoking”) pievienot arī izkārtnes “nekādu seksu” (“no sex”).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+