Mobilā versija
Brīdinājums +12.8°C
Modris, Matīss, Mariss
Ceturtdiena, 21. septembris, 2017
11. septembris, 2017
Drukāt

Imanta Ziedoņa muzejs Murjāņos atzīmēs vasaras sezonas noslēgumu

Foto - LetaFoto - Leta

15. septembrī un 17. septemrbī Imanta Ziedoņa muzejs Murjāņos ar nakts pārgājienu un gongu koncertu atzīmēs vasaras sezonas noslēgumu, aģentūru LETA informēja muzeja pārstāve Alise Pabērza.

15. septembrī Ziedoņa muzejs aicina uz neierastu pasākumu muzejā – pārgājienu naktī “Varenā tumsa”.

Pulcēšanās pārgājienam sāksies plkst.20, un līdz ar tumsas iestāšanos tiks dots starts pārgājienam, kura laikā, caur dažādiem interesantiem uzdevumiem varēs iepazīt Ziedoņa muzeju un tuvāko apkārtni. Plānots, ka pasākums varētu ilgt trīs līdz četras stundas.

Savukārt 17. septembrī muzejā norisināsies Pateicības diena, kurā ciemoties tiek aicināti gan muzeja draugi, atbalstītāji un regulārie apmeklētāji, gan tie, kuri vēl nav paspējuši šajā sezonā paviesoties muzejā. Plkst.19 Pateicības diena Ziedoņa muzejā noslēgsies ar gongu koncertu “Tik un tā skan”. Šajā dienā muzejs būs atvērts no plkst.11 līdz 20.

Imanta Ziedoņa muzejs “Dzirnakmeņi” Murjāņos ir sezonāls muzejs. Šogad muzejs vasaras sezonu noslēgs 1. oktobrī. Līdz tam muzeju ikviens ir aicināts apmeklēt no trešdienas līdz svētdienai, no plkst.11 līdz 18. Ieejas maksa muzejā ir pieci eiro.

Pievienot komentāru

Turaidas Roze - bez asinīm afišā28. septembrī notiks Latvijas Nacionālās operas jaunās sezonas pirmā pirmizrāde. Zigmara Liepiņa "Turaidas Roze" ir muzikāli un dramaturģiski pārveidota redakcija operai "No rozes un asinīm".
Likteņupe pirms un pēc Pļaviņu HES būves Vēstures muzejāNo ceturtdienas, 21. septembra Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā (LNVM) varēs aplūkot jaunu izstādi "Daugavai būt", kuras pamatā ir notikumi, kas Latvijas sociālajā atmiņā saistās ar Daugavas vārdu un ievadīja Trešo atmodu.
Draugiem Facebook Twitter Google+