×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.9°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
22. augusts, 2017
Drukāt

Ināras stāsts, kura vēlējās bankā izņemt pensijai uzkrāto (7)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Jukas bankā piedzīvojusi Ināras kundze, kura vēlējās izņemt pensiju 3.līmenī uzkrāto, par ko iemaksas savulaik veicis darba devējs.

Pēc kundzes stāstītā, viņai bankā sacīts, ka kontā ir 1400 eiro. Viņa uzkrāto izņēmusi jau agrāk, tāpēc procedūra bija zināma. Tomēr citā bankas filiālē viņai apgalvots – “kontā nav ne santīma”. Viņa nesaprot, kā tā var būt, ka nauda vienā dienā ir, bet otrā tās vairs nav.

Bankai ir savs skaidrojums situācijai.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Nu kas tas par žurnālistu, kas līdz galam visu nevar izpētīt! Kā lai skatītājs saprot, kuram taisnība – vai Ināras kundzei vecuma aizmāršība vai banka arī viņu apzagusi un nu melo acīs skatīdamās? Ja kundze neaatzīst, ka parakstījusi, ja neatbilst adrese, tad jau tas ir viltojums, tad jau tas ir krimināls un jāvēršas policijā pret bankas darbinieci! “Bez Tabu” stiliņā visu palaiž – viens teica to, otrs teica to, bet kāda tad ir patiesība? Priekš kam žurnālists ir, lai aizraktos līdz saknei?!

  2. tādēļ banku jāizmanto tiešajām operācijām, naudas saņemšanai, tiešajiem maksājumiem u.t.t., bet naudu uzglabāt vajag “zeķē”. Jo, kad lielāka nauda ilgi stāv kontā, rodas ideja, ka kādam citam tā būtu vajadzīga vairāk

  3. tāpēc jau bankas tos miljonus pelna. tikai apzogot klientus un lielie nesamērīgie procenti cilvēkus irdzen postā.

  4. Ko gan var klačoties,paņem konta izrakstu un visa nauda plūsma ir redzama

  5. ESAM zagļu, krāpnieku , un valsts izzadzēju lielvalsts. Tas ir te LV sastopams uz katra soļa….vis ar valdības svētību ! Katrs LV portāls(ari šis) mudž no krāpnieku reklāmām …. tas laikam normāli , tā ir ikdiena,,,,,

  6. ZOG ACĪS SKATĪDAMIES UN MELO ACIS NEMIRKŠĶINOT!

  7. Bankas jau tapec ir raditas , lai apzagtu cilvekus .

Draugiem Facebook Twitter Google+