Horoskopi un mistika
Ezoterika

Indiešu mīlestības un pārdzimšanas horoskops pēc dzimšanas datuma. Svarīgs arī Mēness! 1. daļa0

Foto – Pixabay.com

Astroloģiju Indijā pazīst jau tūkstošiem gadu, un visā šajā laikā tā nav zaudējusi savu aktualitāti, ne reizi vien to pamatoti apstiprinot. Indiešu horoskopam ir raksturīga ne tikai īpaša attieksme pret Sauli, bet arī pret Mēnesi. Šī sistēma ir orientēta uz 27 redzamajām nekustīgajām zvaigznēm un izmanto jēdzienu “Mēness” jeb nakšatra. Zodiakālā skaitīšana sākas aprīļa vidū.

Par katru zvaigžņu kopu atbild ne tikai sava zvaigzne, bet arī noteikta dzīvnieka mātīte vai tēviņš. Viņi netiek korelēti ar cilvēka reālo dzimumu un ir tā totēms – starpnieks, ceļvedis un pavadonis Gara pārdzimšanas procesā.

Indiešu horoskops ar 27 nakšatrām jeb zvaigžņu kopām stāsta par tai vai citai zīmei piemītošajām personības īpašībām, īpašu uzmanību pievēršot dzīves mīlestības pusei un seksuālajām attiecībām kā tās sastāvdaļai. Tas palīdz arī saprast, kāds ceļabiedrs dzīvē tās vai citas zīmes pārstāvim būs pats labākais. Tāpēc šo horoskopu nereti sauc arī par mīlestības horoskopu.

1. nakšatra

Ašvini (13. – 27. aprīlis)

Dzīvnieka simbols – Zirgs
Debesu pārvaldnieks – Norietošais Mēness Mezgls jeb Ketu – Pūķa Aste

Nakšatra Ašvini ir saistīta ar dievišķo, labvēlīgi ietekmējošo zvaigzni “Šeratans”. Tās nosaukums ir tulkojams kā “jātnieki”. Šīs zvaigznes ietekmē viss dzīvais izjūt lielu nepieciešamību kustēties. “Šeratanu” saista ar laimi, brīnumiem, rītausmas gaismu un zirga ratiem. Tā cilvēkus apvelta ar prasmi labi saprast citus, ar valdzinājumu, popularitāti, eleganci, tieksmi uz rotaslietām.

Cilvēki – Ašvini – ir atvērti pasaulei; viņi ir sabiedriski un tiecas sasniegt sabiedrības atzinību, kā arī būt veiksmīgi. Visas viņu rīcības galvenais virzītājmotīvs ir tiekšanās uz jauninājumiem. Tomēr darbībām, kustībām, domu apmaiņām, kuras tā patīk Ašvini, skaidra mērķa bieži vien nav, un tas viņus pakļauj zināmai ievainojamībai.

Šo cilvēku ideāls – brīvība. Pieradināt viņus mīlestībā praktiski nav iespējams. Par ceļabiedru dzīvē viņi meklē cilvēku, kurš spētu saprast šos centienus un kuram pašam patīk piedzīvojumi, avantūras un citas līdzīgas aktivitātes. Ja pretējā dzimuma pārstāvis tāds nav, Ašvini nepieļaus viņa tuvošanos sev. Turklāt, – nepieciešams, lai viņu partneriem būtu bagāta iekšējā pasaule. Viņiem patiešām nepieciešami nevainojamāki par pašiem ceļabiedri dzīvē, jo šīs zvaigžņu kopas pārstāvjiem piemīt pārlieka neatkarība un nespēja veidot attiecības.

Ašvini ir ļoti jūtīgi un kaislīgi, un tāpēc viņu mīlestība ir vienkārši lieliska. Viņi bieži vien pilnībā ļaujas savu vēlmju varai un ir iniciatori tuvībai. Indijā viņiem ir ārkārtīgi seksuālu un nenogurdināmu mīlētāju reputācija.

Vislabākā saderība Ašvini ir ar Briežmātīti (Anuradha), Pūķi (Rohini), Čūsku (Mrigašira), Pērtiķi (Purva Ašadha) un Pērtiķmātīti (Šravana).

2. nakšatra

Bharani (28. aprīlis – 10. maijs)

Dzīvnieka simbols – Zilonis
Debesu pārvaldnieks – Venēra

Nakšatra Bharani ir saistīta ar zvaigzni “Albateins” ar tai piemītošo zemes dabu. Tās iedarbība izpaužas kā ierobežošana, savaldīšana; “Albateins” apvelta ar spējām prasmīgi nozust, “aizklāt” kaut ko. Tiek uzskatīts, ka šai zvaigznei ir saistība ar rosīšanos, mātes mīlestību, veiksmi dzīvē, uzvaru pār slimībām, cīņas idejām, ciešanām, apliecinājumu darbā. “Albateins” norāda uz cilvēkiem, kuri pieder strādnieku šķirai vai ir apjukuši materiālajā.

Cilvēki, kuri ir dzimuši zem šīs zvaigžņu kopas, – ambiciozi individuālisti, kuri nebaidās pat vissmagākā darba un ir gatavi to “uzvelt sev plecos” brīvprātīgi. Bharani pārstāvjiem jākultivē varena jaunrades enerģija, kura virmo viņos. Tā kā indiešu Zodiakā Zilonis ir saldkaisles simbols, cilvēki, kuri dzimuši tā aizbildniecībā, ir greznības pielūdzēji. Viņi labi orientējas modē, skaistumā, smaržās, valdzināšanas mākā, miesas izpriecās, labā ēdienā.

Saistītie raksti

Šiem uz zemes stingri stāvošajiem cilvēkiem vienkārši ir nepieciešamas īpaši noturīgas un ilglaicīgas attiecības, kā arī intensīva seksuālā dzīve. Tā kā viņi ir īpašnieki, viņi grib situāciju paturēt savā kontrolē. Ja Bharani palaimēsies satikt cilvēku ar līdzīgiem ideāliem, viņš cīnīsies par tā mīlestību, interesēsies un aizrausies ar to pašu, ko viņa jūtu objekts. Ja šīs zīmes pārstāvjiem būs sāncenši, viņiem tas kalpos tikai kā papildu stimuls.

Panākuši atsaucību par katru cenu, Bharani ir spējīgi pārtraukt kvēlot savām iepriekšējām jūtām un sākt attiekties pret sava izredzētā mīlestību kā pašu par sevi saprotamu.

Vislabākā saderība Bharani ir ar Revati, Svata, Hasta, Krittika, Mrigasira, Rohini, Pušna, Šravana, Purva Ašadha.

(Turpinājums sekos)

LA.lv