Sports
Hokejs

Indrašis: Rīgā spēlēt man ir emocionāli grūti0


Miks Indrašis
Miks Indrašis
Foto: Ansis Ventiņš

Spēlēt Rīgā pret bijušajiem komandas biedriem ir emocionāli grūti – tā atzīst Kontinentālās hokeja līgas kluba Maskavas “Dinamo” uzbrucējs Miks Indrašis.

Viņš ar komandas biedriem trešdien Rīgā svinēja dramatisku uzvaru (4:3 papildlaikā), Vadimam Šipačovam bullīšu sēriju noraujot pēdējā sekundē. Mikam sev ierastajā arēnā pārtrūka četru rezultatīvu spēļu nogrieznis. “Grūta spēle. Man visi mači pret Rīgu tādi bijuši – vairāk emocionāli nekā fiziski, jo pretī savi džeki, savi līdzjutēji. Jocīgas sajūtas. Nezinu, vai tas ietekmē sniegumu. Slikti nebija, bet šodien kaut kas īsti laukumā nesanāca,” “LA” sacīja Indrašis, piebilstot, ka novembra pārtraukumā aizvadītās trīs spēles Latvijas izlases rindās palīdzējušas ieiet ritmā pēc savainojuma.

“Mums pirmā maiņa bieži nosaka toni, ne velti Šipačovs un (Dmitrijs) Jaškins ir rezultatīvākie līgā,” norādīja 29 gadus vecais uzbrucējs. “Mani viņiem nav likuši klāt, tagad mums centrs (Iļja Poligalovs) izkrita un mani ielika centrā. Ļoti svarīgi arī otrajai maiņai vākt punktus, kas atvieglotu dzīvi pirmajiem. Lielās komandās tā jābūt.”

Rīgas "Dinamo" dramatiskā spēlē papildlaikā zaudē Maskavas "Dinamo"
Saistītie raksti

Maskavas “Dinamo” ar 30 spēlēs iegūtiem 39 punktiem Rietumu konferencē atrodas otrajā vietā. “Ar sezonu kopumā pagaidām varam būt apmierināti. Jātiek izslēgšanas spēlēs un pirmā kārta jāpārvar – tas ir pašsaprotami, tad redzēsim, kā būs tālāk. Man pašam gan varētu būt labāk, bet tagad sezona ir pusē, otrajā daļā jāpieliek,” teica Indrašis, kurš 23 spēlēs iekrājis 11 rezultativitātes punktus (4+7).

Mikam Indrašim šī ir otrā sezona Maskavā, pirms tam viņš kopš 2012. gada spēlēja Rīgas “Dinamo”.

LA.lv